Per cilen makine votoni?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Daniel H, 27 May 2006.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mos prit shume
   
  Solaris likes this.
 2. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  audi A7.... and i will have it soon :D
   
  Dreamer likes this.
 3. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  une votoj per ate makinen Smart , komode dhe kaq e lehte per tu parkuar cepave te Tiranes...
   
  Dreamer likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  votoj makinen time.
  eshte fiks ashtu si e dua ne ngjyre ne model e ne gjthcka :)
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Nje Fiat panda sdo ishte keq :D 1.3 MultiJet se harxho pak :D
   
  Mirabel and Balahk like this.
 6. hareid

  hareid Papirus rex

  per nje Roadster te ketij lloji

  [​IMG]
   
 7. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Benzin e kam provuar edhe Fordin!
  Nuk i kam fiksim , thjesht duke qenë se më pëlqen adrenalina dhe dua ti ngas të gjitha me shumë dëshire, nga kurioziteti më së shumti për ti provuar , kush është me e rehatshmja më e mira..
   
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  IMG_191679905900727.jpeg si kjo grija eshte makina ime.
  kete votoj.
  Fordin.
   
  Solaris likes this.
 9. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Ferrari Enzo!
   

Shpërndajeni këtë faqe