Per Humor Dhe Dashuri, Si Shqiptarët Ska Njeri.

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 28 Feb 2016.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Si e quani ket lojen?!
  Femijet e sotem se kan idenë se cfar loje esht kjo.
  12790875_1670592556523542_2523276647949047310_n.jpg
   
  AL3XI likes this.
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Arvanitaset....na mujten...lol

  Shkjate nuk kane shonca...

  Ejvallah...arkdasher....ZAJEDNO

  Naten e mire....akoma JO.
   
 4. Johana

  Johana Forumium praecox


  Kalipec eshte emri i lojes.
  OSE
  Kaluc.

  Keshtu e therrisnim ne.

  JC
   

Shpërndajeni këtë faqe