Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per on/off-in
   
 2. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  me verte me behet qefi!!!
   
 3. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  jo kaq i entuziasmuar, ku e di ti se cfare mendimesh kisha ne mendje per ty??? :tipsy:
   
 4. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  nuk je nga ato qe mendojne pisllikun ti!!!!!1 :angel: :angel: :angel: :angel:
   
 5. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Nga e di ti?????
   
 6. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per kemben qe e kam vrare dhe me dhemb dhe se si do eci neser /pf/images/graemlins/frown.gif :cry:
   
 7. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per `````qe nuk me telefonoi dhe cdo ti bej sot kur ta takoj...... :smash:
   
 8. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  amon se qe nga avatari dukesh ti qe nuk je e rrezikshme!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Kujdes nganjhere pamja e jashtme te genjen!!
   
 10. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  hajde popull hajde kan fillu ti filozofojn njerzit edhe permes avatarve

  po per mua ça do mendoni he :shrug:
   
 11. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  He pra fol, une e shkreta urte e mire.
  Ty s'te rri B*** me i ven, papapapap sa i levizshem, na more ment :tipsy:
   
 12. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per autobusn qe po afrohet se do iki tash :kiss:
   
 13. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per pishinen ..si me ja bo me e pas ke shpija :mad: /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 14. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  edhe mua per pishin kam nevoje tashi.
  :goofy:
  une sapo erdha ne vdiqa , dielli i modh ka plas knej nga ne. keq me e pas keq mos e pas, ngelem tu u anku
   
 15. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  qe po te haka suma!!!
   
 16. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  thashe une e levizshme shume ajo..... :tipsy:
   
 17. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ah po mendoja edhe per on/off qe ska pune tjeter po ngeli ne internet
   
 18. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  edhe per Blendin, qe qeka dobesuar qe nga hera e fundit qe e kam pare. pse keshtu more cuni....ah dashnia, dashnia
   
 19. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  me nxjerr e edhe dhembet perjashta pale!!! /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe