Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. Belinea

  Belinea Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po medoja se duhet te mendoj per shume gjera qe sme pelqen te mendoj!!
   
 2. bujana

  bujana Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Kurse une po mendoja te dilja te blija ca shishe me uje se eshte mbaruar dhe po thaj etje.
   
 3. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  3 pellembe poshte mjekrres ke uje!!!ske nevoj te dalesh hiç!!!!! :shrug:
   
 4. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  njeh menimi im ne ket çast [​IMG]
   
 5. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  nuk e di po po mendoja se cfare do isha duke bere po te isha ne tirane????? :confused: , ndoshta do ia kisha futur andej nga durresi per plazh
   
 6. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ke Blend ishte kjo rrusho :confused:
  Po mendoj qe qenka nje dite shume e bukur,dhe nuk ja vlen ta harxhosh duke punuar!!!!!
   
 7. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per Blendin nga massachusetts , jo per ty nga Belgium :wink:
   
 8. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ok!!!!!!sorry than :wink:
   
 9. insane

  insane Guest

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per E dhe per D...
  edhe per ca te tjere /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 10. roald

  roald Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po sikur , :wink: do me ftoje dhe mua???????
   
 11. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po he moj ma tregoni edhe mua at foton e blendit se vdiqa per ta par amon mi amoni ma tregoni edhe mua /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 12. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  patjter , ti je i pari ne liste!!!
   
 13. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  e ke tek albumi.(eh blendo e sheh c'behet per fotografine tende?)
   
 14. edda

  edda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  shume gjana po menoj
  1- qe sot eshte dita fundit qe rri kaq shume ne AF
  2- qe duhet te rregulloj fotocopiatrice-n (por s'di :mad: ) deri te marten
  3- mezi po pres oren 6 e te shkoj n'shpi t'bej nje dush se po me kullon djersa çurk
   
 15. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj se kush del hone e downtown, per me bo shopping
   
 16. Guest

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  for smo qe mendoja qe sdo e mendoja me kurre....por sot mu kujtua .....
   
 17. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ke po mendoj???

  Ehhh,per ate..gjithmone per ate!S dua te mendoj,sepse me ben te ndihem keq.Mundohem te vras kohen duke bere ndonje gje ..per te mos menduar..po s mundem te mos mendoj.. /pf/images/graemlins/frown.gif

  /me ha thonjte nga inati. Iiiiiii che rabbiaaaaa! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Vorrei lasciar perdere tutto,scordarmi di lui....concentrarmi su altre cose..ma non ci riesco;é più forte di me.

  Mi odio.....lo odio......però non glielo faccio a non volerli bene, anche se adesso vorrei :smash:
   
 18. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Loren kujdes, se dhe nje çik kalon kufinin!
   
 19. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per mamin /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 20. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Paske per me ja nxi jeten burrit, po s'qe debil, kuptohet, ndryshe u r ok.
   

Shpërndajeni këtë faqe