Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per asnje sja vle /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 2. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per shoqerin ne shkoder /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 3. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per babin qe iku sot ne mengjes :cry:
   
 4. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per dike po sdi a boj mire :confused: :confused:
   
 5. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Edhe une po mendoj se ca do bej pasi te kercej salsa neser :idea: :idea: :devil:
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  kap bo sex me noj njeren ca do besh tjeter aman /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:
   
 7. daro-jurist

  daro-jurist Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  tani po mendoj per nja tre shqiptar, qe po mundoheshin te vidhnin neper xhepa, njerezit qe ndodheshin ne autobuz...nuk e kam fjalen per ne shqiperi se atje ndodh 1000 mijehere me shpesh se ketu, por jashtet shqiperise....pupu na e nxin fytyren...
   
 8. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  une po mendoj per divka dhe...jam shume e pavendosur :rolleyes:
   
 9. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  e stakova trurin ... per asnje :mad:
   
 10. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per korrikun!
   
 11. love_ya

  love_ya Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per komshiun, i ka ikur cuni ne Irak
   
 12. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per shpirtin tim :kiss:
   
 13. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per dike qe me mire mos te mendoj fare se e di qe do vuaj
   
 14. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendoj per Sali Berishen, Cunamin dhe luften ne Vietnam...
   
 15. arun

  arun Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj

  sa eshte numri i tullave me te cilat eshte ndertuar pallati im ???? :idea:
   
 16. Re: Per ke po mendoni tani??????

  :idea: Sa kamera me duhen per gjithe ndertesen?
   
 17. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per nje qe i fillon emri me b dhe nicku me d /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per koncertin e mbremshem...enderr te shikoje system of a down live.

  pastaj...po medoj per korrikun...pastaj...shume ju thashe nje here per nje here...
   
 19. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendoj per dike qe supozoj qe nuk i merr mesazhet sepse mund te jete plotesuar numri i mesazheve te lejueshme.
  Apo ç'te jete tjeter.... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 20. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per shkollen qe po mbaron
   

Shpërndajeni këtë faqe