Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per dike qe po punon diku andej nga periferia...
   
 2. spartan00

  spartan00 Forumium praecox

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendoj per veten qe te gjej nje pune nga periferia /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 3. edliranoja

  edliranoja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per mu
   
 4. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per nje pjese timen
   
 5. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per nene terezen (airoportin) qe te marr avionin dhe te iki diku se u lodha knej /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj nipin tim qe me ka ardh ne shqiperi zot me ka shtuar jeten :goofy:
   
 7. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per disa trendafila te kuq qe me dhuruan dje...
   
 8. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per xhonin dhe FloBon qe kam hume fara nga kjo dyrnja /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 9. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per ate qe mbreme mbrojta nga shiu...
   
 10. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Veten time ... gjysmen tjeter !!!
   
 11. Guest

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  se ca dhurate do i bej vetes sot :rolleyes: :cool:
   
 12. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendoj per dike qe ka ditelindjen ne qershor ... po mi sfugge data e sakte !!!
   
 13. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per zerin e saj!
   
 14. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  pe nje kenge: a mezza notte sai che io ti cerchero, ovunque tu sarai sei mia... :rockband:
   
 15. edliranoja

  edliranoja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per ....
   
 16. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ...per ate me te cilen du me fol dhe sflas dot!
   
 17. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per vendimin me te tmerrshem qe kam mare ndonjehere!!!
   
 18. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per amoren time

  :kiss:
  :wub:
   
 19. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per dike qe e dua me te vertete, dhe qe me do me te vertete!
   
 20. EB

  EB Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ...per ca rob ne Shqiperi me te cilet kam kohe pa fol. Cuditerisht, ngjajne nga pamja e jashtme.
   

Shpërndajeni këtë faqe