Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per veten time gjeja me llogjike qe mund te bojn i rob /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per personin te cilit i dergova sms... jam me cliret tani!
   
 3. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per mbreme...mjaftoi vetem aq qe...
   
 4. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ate :wub: :kiss: :kiss:
   
 5. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ndajme te njejtin mendim... dhe une po mendoj per ate! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  n'fakt sjam tu mendu per kend, jam tu menu per nji dreq projekti qe me ka lan varun.
   
 7. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  bashkohem dhe une me caliente dhe s6 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  sa shum permbledhje iderash ka ktu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ....per ato /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  te paskan ardh ato? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ...e me erdhen,thashe qe ngela shtatzan ate nate bashke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  akoma me idete ti qe ngelesh me bare me frymen e shenjete? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per parafolsen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per asnjerin !!!
   
 16. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per dike qe nuk erdhi sot!
   
 17. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Kom pa 1 yll dje ne dyqon-me ka nrii imazhi i asaj ne tru.Se heq dot nga menja.
  Do kaloje dhe kjo dallge :sleep:
   
 18. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ata /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. bob

  bob Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per dicka kaliente :cool:
   
 20. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  duke menduar per ty!!!
   

Shpërndajeni këtë faqe