Perendime Dielli Nga Duart E Antarve Te AlbForumi

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Agjenti_007, 3 Nov 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Per Estetike....
  1232374_10200437707453786_1185274863_n-1.jpg
   
  kacurrelsja..., Mirabel and Balahk like this.
 2. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 3. katsune

  katsune cherry blossom

  perendim

  [​IMG]

  lindje

  [​IMG]
   
  Balahk, Lisa, Artin and 3 others like this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  [​IMG]
   
  Last edited: 25 May 2017
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 8. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 9. MrCool

  MrCool Oldschool

  [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  Hope, SurferChick, TinkerBell and 2 others like this.
 10. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ehh[​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  Lisa and TinkerBell like this.
 11. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 12. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 13. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 14. Linux

  Linux think different

  mos bej me foto me kshu pamjesh, se spo na ze vendi ne qe skemi plazh afer
   
  SurferChick likes this.
 15. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 16. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Tema thotë fotografi nga duart tona, jo nga neti.
  Këtë foto unë e pashë në 50 faqe të huaja :p
   
  gurax likes this.
 17. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Fotot behen re-share and ri-dergohen everywhere
   
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  @SurferChick kjo eshte dora jote???
  se mua me ngjan si dore burri ose sjame mire unee :D
   
  SurferChick likes this.
 19. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Linux kopjove dhe ti mi hahahaha
   
 20. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Kjo foto gjendet pothuajse në çdo faqe interneti.
  Thua e gjithë bota e ka marrë këtë foto nga ty? :p
  Të kishe thënë më mirë që nuk e dija, ose bëra shaka...
   

Shpërndajeni këtë faqe