Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga distraction, 19 May 2005.

 1. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Ath del qe vetem meshkujt e virgjer duhet te marrin femrat e virgjera.
   
 2. milanisti2

  milanisti2 Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Nuk paske kuptu: preferencat ndryshojn nga realiteti

  Meshkujt e virgjer bien brenda me te paren qe e bejne dhe zakonisht me nje qe nuk eshte me e virgjer. jane me te lirshem. ca ti besh,historia, maskilizmi, e padrejte eshte kjo bote.
   
 3. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  E kam kuptu, por iu referova postimit tan te fundit, mgjth se pa problem.

  Bota esht e padrejte, por njeriu ka mundesi te zgjedhi, ai qe din s'ka nevoj te bjeri ne llac, per te dyja palet e kam fjalen(meshkujt e femrat).
   
 4. milanisti2

  milanisti2 Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Ku do e gjesh ndonje mashkull te virgjer???
  Do kapesh ndonje kolopuc???
   
 5. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Tani, per ata qe kerkojne e bredhin pas virgjerise me çdo kusht, do ju duhet te konvertohen ne pedofili hahahahaa
   
 6. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  ...dhe ja mlk-ja gati me shembullin e pedofilise /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  ble, mos e kthe ne kerkese personale ate qe po diskutoja une, thjesht po thoja qe duhet te konsiderohemi te barabarte.

  E sa per meshkujt ka qene me kohe qe nuk gjendeshin te virgjer, (shumica te pakten) tashi po shkojne femrat drejt asaj rruge gjithnje e me shume.
   
 7. milanisti2

  milanisti2 Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Deri kur femra te konsiderohet nga meshkujt si objekt seksi dhe kenaqesie ( gje qe eshte shume e veshtire te ndryshohet) dhe derikur femres ti pelqeje te qenuri objekt i veshtruar vetem ne aspektin fizik e seksual dhe ta konsideroje veten si objekt seksual (gje qe nuk eshte e rralle ne shqiperi) shum e veshtire te ndryshoje kjo situate.
  Barazia eshte shum e kerkuar por shum e veshtire te arihet.
   
 8. ilirjan

  ilirjan Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  barazia e feminizmi ekzistojne vetem ne leter

  vete femrat thone midis tyre qe nuk po gjejme nje MASHKULL 100%,( dmth qe tja fusi dy kembet ne nje kepuce)

  sepse duke pasur ne krah nje mashkull te tille ata ndjehen vertet FEMRA, pra ja kerkon organizmi (natyra)

  raporti mashkull- femer nuk eshte barazi por lufte ,greket e vjeter thojshin "erotas ine polemo" atehere FEMRA = armik

  femra ka neveri per ate mashkull qe TOLERON, lene se c,thone , ato ndryshe thone , ndryshe bejne , jane qenie te komplikuara dhe po nuk dite te sillesh me to te mori lumi je viktima e rradhes

  ato lepijne ate qe e peshtyn, jane si hije kur afrohesh largohet, kur largohesh afrohet (une do te shtojsha) jane si oktapodhi; sa me shume ti perplasesh pas shkembit,aq me shume zbutet (nuk nenkuptoj dhune fizike)

  thame maredheniet m-f jane LUFTE, atehere mbrojtja me e mire eshte SULMI, mos e len kurre te qete (ta kete mendjen si te perballoje sulmet e tuaja), e shikon qe ka probleme shtoja ato, ka nerva c,mende me shume, nje here trajtoje si mbretereshe tjeter here si sherbetore, c,orientoje, mos te kete kohe te kthjellohet, mos te vije keq nga lotet e saj (krokodili), ne te kundert (po u solle mire) do te kafshoje si gjarperi ne gjirin e ngrohte, do jesh ti viktima, do te merzitet shpejt nga bamiresia jote, do te konsideroj "djal i mire" dhe naten e mire (cifte pa sacme) qe nuk mund ta besh te ndjehet femer

  qe ne momentin kur nje burr pranon nje femer jo te virgjer (qe ka pasur disa te dashur) ai ka humbur shume pike perpara saj, ajo thelle thelle ne shpirt nuk e dashuron kete mashkull TOLERANT (njeri i mire)
   
 9. shkodranlover

  shkodranlover Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Jo pse duhet nje femer te urreje nje mashkull tolerant?
  Perkundrazi them se duhet ta vleresoje.
  Femra nuk kerkon nje mashkull te eger, te pakten kete pershtypje kam une. Femra kerkon nje mashkull te drejte, per se mbari qe do te thote edhe tolerant ndaj gjithcka cfar eshte ajo.
  Zemra e femres nuk fitohet me dhune qe te kuptosh se ke te besh me nje mashkull te vertete. Mashkulli i vertete fiton femren me embelsi, dhe me strategjine e vet.
  Fakti qe virgjeria gjithashtu luan nje rol, eshte budallik edhe me i madh...
   
 10. Xhepisti

  Xhepisti Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  LIR111
  barazia e feminizmi ekzistojne vetem ne leter

  vete femrat thone midis tyre qe nuk po gjejme nje MASHKULL 100%,( dmth qe tja fusi dy kembet ne nje kepuce)

  sepse duke pasur ne krah nje mashkull te tille ata ndjehen vertet FEMRA, pra ja kerkon organizmi (natyra)

  femra ka neveri per ate mashkull qe TOLERON, lene se c,thone , ato ndryshe thone , ndryshe bejne , jane qenie te komplikuara dhe po nuk dite te sillesh me to te mori lumi je viktima e rradhes

  ato lepijne ate qe e peshtyn, jane si hije kur afrohesh largohet, kur largohesh afrohet (une do te shtojsha) jane si oktapodhi; sa me shume ti perplasesh pas shkembit,aq me shume zbutet (nuk nenkuptoj dhune fizike)

  thame maredheniet m-f jane LUFTE, atehere mbrojtja me e mire eshte SULMI, mos e len kurre te qete (ta kete mendjen si te perballoje sulmet e tuaja), e shikon qe ka probleme shtoja ato, ka nerva c,mende me shume, nje here trajtoje si mbretereshe tjeter here si sherbetore, c,orientoje, mos te kete kohe te kthjellohet, mos te vije keq nga lotet e saj (krokodili), ne te kundert (po u solle mire) do te kafshoje si gjarperi ne gjirin e ngrohte, do jesh ti viktima, do te merzitet shpejt nga bamiresia jote, do te konsideroj "djal i mire" dhe naten e mire (cifte pa sacme) qe nuk mund ta besh te ndjehet femer

  qe ne momentin kur nje burr pranon nje femer jo te virgjer (qe ka pasur disa te dashur) ai ka humbur shume pike perpara saj, ajo thelle thelle ne shpirt nuk e dashuron kete mashkull TOLERANT (njeri i mire)

  [/ QUOTE ]

  je Njish plako, e ke vu piken mbi iiii /pf/images/graemlins/rockband.gif

  hahahahahah
  ho mi Feministet pse nuk po reagoni , ky ju vika hakut juve , ky ju degjeneroka.

  Hallall LIR111

  them se femra jo e virgjer eshte nje limon i shtrydhur.
   
 11. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  ah ju lat nam me keto tema ... habitem si akoma ekzistojne ... /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 12. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  barazia e feminizmi ekzistojne vetem ne leter

  vete femrat thone midis tyre qe nuk po gjejme nje MASHKULL 100%,( dmth qe tja fusi dy kembet ne nje kepuce)

  sepse duke pasur ne krah nje mashkull te tille ata ndjehen vertet FEMRA, pra ja kerkon organizmi (natyra)

  raporti mashkull- femer nuk eshte barazi por lufte ,greket e vjeter thojshin "erotas ine polemo" atehere FEMRA = armik

  femra ka neveri per ate mashkull qe TOLERON, lene se c,thone , ato ndryshe thone , ndryshe bejne , jane qenie te komplikuara dhe po nuk dite te sillesh me to te mori lumi je viktima e rradhes

  ato lepijne ate qe e peshtyn, jane si hije kur afrohesh largohet, kur largohesh afrohet (une do te shtojsha) jane si oktapodhi; sa me shume ti perplasesh pas shkembit,aq me shume zbutet (nuk nenkuptoj dhune fizike)

  thame maredheniet m-f jane LUFTE, atehere mbrojtja me e mire eshte SULMI, mos e len kurre te qete (ta kete mendjen si te perballoje sulmet e tuaja), e shikon qe ka probleme shtoja ato, ka nerva c,mende me shume, nje here trajtoje si mbretereshe tjeter here si sherbetore, c,orientoje, mos te kete kohe te kthjellohet, mos te vije keq nga lotet e saj (krokodili), ne te kundert (po u solle mire) do te kafshoje si gjarperi ne gjirin e ngrohte, do jesh ti viktima, do te merzitet shpejt nga bamiresia jote, do te konsideroj "djal i mire" dhe naten e mire (cifte pa sacme) qe nuk mund ta besh te ndjehet femer

  qe ne momentin kur nje burr pranon nje femer jo te virgjer (qe ka pasur disa te dashur) ai ka humbur shume pike perpara saj, ajo thelle thelle ne shpirt nuk e dashuron kete mashkull TOLERANT (njeri i mire)

  [/ QUOTE ]
  e po mqse paske kete opinjon te ulet per nje femer edhe menyren se si ti flet per mardhnjet qe duhesh te kesh me to, shpresoj qe te gjesh mashkullin e jetes tende atehere, sepse ndoashta nje mashkull do te te bej te lumtur.
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  meshkujt jan mesu me dhene urdhera...edhe me pas sherbetore ne shpi jo femra.
  edhe biles biles nuk jan as te kenaqur, sepse ju duket vetja se ça jan, e se ça bejne,
  po ju pa femrat vdisni more...hala nuk e keni kuptu ...

  ska gje se nje dite kur te perdorni ato qe quhen "neurone" per te menduar edhe te mos mendoni me gje tjeter perveç trunit, atehere do te kuptoni...qe nje mashkull pa nje femer nuk do jet kurr i lumtur.
   
 14. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Une per vete u be dhjetvjeçare qe bredh pas femrave dhe me qen i sinqerte akoma nuk e di per cilen arsye brdh me te vertete! Kur ta mesoj do ta them ketu ne shesh te burrave lol
  Sa te shpejta paskan qen more, telef na bon, mezi marrim fryme lol
   
 15. ere

  ere Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  ja njeri qe e do gruan te virgjert...
  Ej rrusho cfare quan degjenerim ti? 1 femer qe nuk eshte e virgjer?
  Besoj se ti dhe me ate qe ke mbeshtetur mundet te jeni ende sic keni dale nga veza...
  A po Lir 111 c'nenkupton ti me ate mashkullin 100%?
  epo cti besh me meshkuj si ju qe nuk mund ta plotesoni ate perqindje sigurisht femrat nuk jane te kenaqura....
   
 16. Thug_Babe

  Thug_Babe Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  MESHKUJT PREFEROJNE NJE FEMER TE VIRGJER...PASI EDHE ATO VET JANE TE VIRGJER...
   
 17. picasso

  picasso Forumium maestatis

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  ndoshta bej perjashtim...por verte te betohem qe nuk ma nin...............per mua eshte gjithnje e virgjer(edhe kur te ket ba 7 kalamaj ajo qe me do edhe e dua....e sa per virgjerine per te qene tamam i sinqerte do e doja qe te mos e kish ate qe une e quaj "gabim gjenetik)qe me kohen do dhe evulimin do hihet...pasi ajo gje sjrelll vetem kompleksi si te femra dhe te mashkulli...
   
 18. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  fjala jote ne vesh te te shurdherve o vlla /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  Te virgjer???? /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/eek.gif
  e ce do te virgjer?/ /pf/images/graemlins/shrug.gif nuk i hy ne pune as dreqit /pf/images/graemlins/smash.gif sdi me bo asbji gjo /pf/images/graemlins/smash.gif rri ne krevat si mumje egjypti /pf/images/graemlins/goofy.gif ene qa si kalamo qe si jep njeri akullore /pf/images/graemlins/shrug.gif
  Te virgjer e dun vetem ata qe skan bo nanjiher sex ene se kan idene se cfar do me thone kjo gjo /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 20. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


  qe ne momentin kur nje burr pranon nje femer jo te virgjer (qe ka pasur disa te dashur) ai ka humbur shume pike perpara saj, ajo thelle thelle ne shpirt nuk e dashuron kete mashkull TOLERANT (njeri i mire)

  [/ QUOTE ]

  ti pllaq ath je ky mashkulli i pershkrum masiper /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe