Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Pershendes Gjith Forumin Cuna Goca Pleq Dhe Plaka:p
   
  AlbiPg and Thamina like this.
 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

  hahha ca pershkrimi I ke bere vandalizem e si kafshe na shihke...lol
  p.s. me pelqen muzika.Flm Kenthd.
   
  SNAP likes this.
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  :p Pak Vapa dhe kjo Kenge na duhesh:hidhu::hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  AlbiPg and Thamina like this.
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Pershendes Thaminen ;)
   
  AlbiPg, Lisa and Thamina like this.
 5. SNAP

  SNAP Papirus rex

  E njejta kenge version tjeter, Pershendes me "PLEQT" ne forum:p:hidhu::hidhu::hidhu:
   
  AlbiPg and Thamina like this.
 6. Thamina

  Thamina Papirus rex

  flm per pershendetjen por me kto skinny bitches me ke pershendetur....hahahah une zakonisht sbej bira...hahha flm shum I dashtun.
   
  Daja and SNAP like this.
 7. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Hahah FLM ylle qe me kupton Shaka;) Doja te ngacmoja pak;)
   
  Thamina and AlbiPg like this.
 8. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Kjo Per TRILECEN;)
   
  Lisa and AlbiPg like this.
 9. Universal

  Universal AnonymouS

   
  SNAP likes this.
 10. Aki

  Aki Paint It Black

  Kam folur njehere me nje adhurues te madh te Led Zeppelin, qe me tha se fansat e Led Zeppelin ndahen ne dy grupe ata qe mendojne se kenga me e mrekullueshme e Led Zeppelin eshte Stairway to heaven, dhe ata qe mendojne se kjo merite i perket kenges Kashmir
  Keshtu qe nese ka ne forum fansa te Led Zeppelin, i pershendes me kete kenge :)

   
  Step, dev and Dreamer like this.
 11. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Kashmir" sigurisht. Nderkohe qe edhe "Stairway to Heaven" eshte nje kenge kryeveper, ka dicka tek "Kashmir" qe eshte e vendos ne vend te pare.

  Jimmy Page eshte miksuar edhe me David Coverdale. Kane prodhuar disa kenge kryevepra, nje nder te cilat eshte "Absolution Blues".

  :)

   
  Aki likes this.
 12. Aki

  Aki Paint It Black

  Mua me pelqeu jashtzakonisht shume ky proekt i 94 i Robert Plant dhe Jimmy Page me ansamblin egjiptian - No Quarter :)
   
 13. Aki

  Aki Paint It Black

  @Dreamer degjoje, te te kthej ca mbrapa ne kohe :p

   
  Dreamer likes this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  @Aki, kjo per ty :)
   
  Aki likes this.
 15. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Per unik :
  Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une.
   
  Dreamer likes this.
 16. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 17. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Happy birthday per ALMAA95 :)

   
 18. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  per te tjeret

   
  Dreamer likes this.
 19. Universal

  Universal AnonymouS  Nje vajze te vecante :)
   
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Airbourne and Solaris like this.

Shpërndajeni këtë faqe