Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Eléonoré and gurax like this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Miremegjes dhe PERSHENDES....

  Nuk besoj se priste llogarine bankare,pra...............BROKEN_SMILE
  PS per restin jugor apo helladas veriore

  Nuk do ishte keq apo qe fjales koce,tja ndryshonit germen e trete....si shembull=k.o.q.e.....vllora alias qobanis
  cxQFWVMOyNs.jpg
   
  Dreamer and katsune like this.
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Dreamer likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Naten e mire

  ART.
   
  Eléonoré likes this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  koti and Airbourne like this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FALEMINDERIT

  BRILIANT o.................NJERI.
   
  Dreamer likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pershendes dy <mikeshat> e mija ne USA.Jane pak si natyre..... te vonuara, por duhet ta kene nga klima ose nga ushqimet!

  Ndersa per TIFOZAT.....

  Provokante Texte und Aktionen sind das FUNDAMENT der Band um Till Lindemann.
  Guten Nacht albaner.
   
  gurax likes this.
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  Nji pershendetje per @Onna
   
  Onna likes this.
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pershendes pjellesit e xhinamushkave,esthermisraveusha por........babushka dhe djedushka te Tanjushka!

  Qe thoni juve...
  9488d6d0bb6f8425515f18eb00117cb9.jpg

  GREATE
  BOMBE
  TRACKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
   
  Onna likes this.
 10. Onna

  Onna Forumium maestatis

  O naqe te perqafoj
   
  Airbourne and ShKoDRaN_PuRo like this.
 11. koti

  koti Primus registratum

  Nje pershendetje per dashnine time Klea puccccccc
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Per JO te gjithe por VECANERISHT...

  Pure......................BRILIANCE!!!!
   
  Eléonoré likes this.
 13. gurax

  gurax Pan ignoramus

 14. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  KJO...ONNA qeka PREDHE fare...por e zonme....

  Po dal te festoj bashkimin e trojeve.
  KLM.
   
  Eléonoré likes this.
 16. Onna

  Onna Forumium maestatis

  Qetesohuuuuu
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ika une se kush bo sherr me naqen.
  Kalofsh bukur.....une sjam ASKUSH.
   
 18. katsune

  katsune cherry blossom

 19. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Pershendes Solaris.


   
 20. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Pershendes Airbourne. You have a tender heart! Take care of it!

   
  Airbourne likes this.

Shpërndajeni këtë faqe