Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Meqe nuk me paska pershendetur njeri, po pershendes veten time:p
   
 2. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

 3. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  kiss dhe pershendet @DarkBlonde se me ka nderu me ket pershendetje jo vetem mu po edhe qenin lol
   
 4. Frank

  Frank Forumium maestatis

  gin-gin e di qe nuk njihemi po po te pershendes meqe kam dobesi per bjondet leshverdha:p
   
  gin-gin likes this.
 5. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  _20170630_030607.JPG
  pershendes gjith fansat e Bamba "qenushja" se mu spo ma var kush :p
   
  SurferChick and TinkerBell like this.
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E para punes per qenin tat u kujtova une dhe e dyta ne smund te perqafojm kshu pa mar leje meqe u bone xheloze ti. Pitbull e ke qenin moj
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Do ma lejsh i xhiro Bamben
   
 8. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  Frank likes this.
 9. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  mer numrin se esht radha madhe :p
   
 10. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  nuk esht e imja por esht pit bull terrier
   
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E kujt esht atij qe e paska nr e kames 46 e mire hajde dalim xhiro bashk pra
   
 12. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  looooool ja mate numrin e kembes ehhh :p po mo patjeter dalim kur si qysh tek :wub::wub:
   
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Atehere ti dil atje ku je une dal ktu ku jam po tdush i cojm nga i foto njeri tjetrit qe nderkohe qe hecim mos te ndihemi vetem dhe ja ku e krym xhiron. Pa qysh e pa teka se ashtu i bje udhtim jo xhiro
   
  gin-gin likes this.
 14. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  lol o dashurumit e shekullit a ka naj goc 50 dej 56 vjece per plakun ktu ? :p se na kaloj pleqnia tu zi grosh qyqe kalli vetem :p
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Awww si qenka kjo Bamba, ta hash fare ^_^
  Radha ime kur është ? Unë e dua për vete, pa pranin e askujt :p
   
  gin-gin likes this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk e di sa e dini, sa e keni kuptuar dmth, por tema thotë, përshëndesni njëri tjetrin me KËNGË :p
  U paska ikur ky detaji i vogël.
   
  gin-gin likes this.
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

 18. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  prsh lokun tim @Aldo
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Faleminderit :)
  E bukur...
   
 20. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  shkodran puro, persh lok
   

Shpërndajeni këtë faqe