Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. Missy

  Missy Forumium praecox

  DarkBlonde and SurferChick like this.
 2. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  missy o dallavere :mad:
   
 3. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  lol edhe ti mi :hidhu:
   
  TinkerBell likes this.
 4. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  UPS sorry me qe ra faja pershendes ter refugjatet me ket kenge specialisht @SurferChick @wanderer
   
  SurferChick likes this.
 5. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  pershendetje , ju uroj nje nate te qete ...
   
  TinkerBell and Hope like this.
 6. Hope

  Hope dans ton coeur

  MrCool likes this.
 7. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  gin-gin likes this.
 8. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  SurferChick, DarkBlonde and Lisa like this.
 10. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Tinker detaji i temes vlen per bebushet si puna jote, ne bejme muhabet te rriturish :p
   
 11. Frank

  Frank Forumium maestatis

  gin-gin asgje te lutem, detyre dhe privilegj per bjondet:p
   
  DarkBlonde and gin-gin like this.
 12. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Ahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa :d.
  Sa shkruan nje kompliment per bjondet te gjitha bejne like..:p
   
  DarkBlonde likes this.
 13. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  TinkerBell and Frank like this.
 14. Frank

  Frank Forumium maestatis

  awwwwwwwwwww pse edhe lisa bjonde eshte:p
   
  DarkBlonde likes this.
 15. MrCool

  MrCool Oldschool

  Nje pershendetje per te gjithe qe urrejne dimrin


   
  Anabell likes this.
 16. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  pershendetje per te gjithe rinine e forumit (perfshire mua)
  lol
   
  TinkerBell and gin-gin like this.
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ti dhe diferencimet e tua :giggle:
   
  Frank likes this.
 18. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Tinker mos u merr me thashetheme nastradinash qe te hiqen si shoke aty ne chat, te siguroj qe nuk ma njeh aspak tipin:p
   
  TinkerBell and DarkBlonde like this.
 19. MrCool

  MrCool Oldschool

  DarkBlonde likes this.
 20. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Strategu, e ty te hengert goja mjalte jarebil:p
  aty isha vjet, po bera nje gabim mora gruan me vehte, u ktheva i fashuar ne Shqiperi:p
   
  MrCool likes this.

Shpërndajeni këtë faqe