Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  ini mir ini ....
   
 2. Frank

  Frank Forumium maestatis

  mire te faleminderit:p
   
  Anabell likes this.
 3. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Pershendetje per gjithe forumin me kengen DESPASITO :d
   
  TinkerBell and Frank like this.
 4. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Gezohem ..lol
   
  Frank likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Dite te mbare.

  PS: lexova nje artikull dje, per martesat ne pubertet ose ne Kaliforni.
  Kujtoja osa mendoja vetem mjekrroshet e kishin kete lloj <kulture>.
  Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  persheshmesh nje barbi na vllora...

  pjellesit allbaner
  shoqni Magyar
  vete.....havere.
   
  TinkerBell and Anabell like this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  pershnes dy KATNARE ka tiranas...

  RAMMSTEIN .....FIVE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po PERSHENDES....GURAX.

  PS: me the,te thash,i thane....MUA me rri e VOGEL.
   
  gurax likes this.
 9. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Faleminderit Airbourne :)

  Kete kengen e kam degjuar atehere se bashku me te tjerat ne albumin kur doli, aq sa sic thone "me dilte gjak nga veshet". Dhe me kete te pershendes.

  Manowar - Kingdom Come
   
  Airbourne likes this.
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Nuk ka perse...

  PS: shqiponjat fluturojne ne ajer.
  Ujqit ecin ne toke.
  Ne troje SPECIET ne...............mes.
  IRON MAIDEN.
   
 11. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 12. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  How do you like your men? HARD?

  If an ark goes POP so does its contents!
   
 13. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  tropojanja :)
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Gocen e lagjes,dhe MUA..

  Arbeni mendon...YOKO apo Performer.
  Ju.....QYRRSA jeni PAS.
  MONUMENTAL.
   
 15. snatch

  snatch Dictum Factum

  Degjuesit e llojit.
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Con musica.....
  Hei bailado
  He llorado
  He reido
  He recordado
  He besado
  He .................. AMADO

  HEEEEE......VIVIDO.

  AproPO....KAM nje kerkese qe nuk mund ta refuzoj.

  ALE........fshati.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  STAFI i airbourne ist.....nen CRAZY FORM.

  ARTI nuk ka....................DEFINITION.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Dass IST...................KOHErENCE.Nga kruja,fshati apo myzeqeja...NO problem  Ist MEGA...oder?????????????????????????
   
 19. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

 20. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Pershendes VETEN time dhe Johanen me kengen e KORA-s (UNE) e cila mban gjalle BUDE-n dhe eshte BUDA vete.

  Pa MUA nuk ka NIRVANE!

  Adea
   

Shpërndajeni këtë faqe