Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. katsune

  katsune cherry blossom

  pershendes @Dreamer dhe te gjithe enderrimtaret e tjere te forumit :)

   
  Agjenti_007 and Dreamer like this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Mu kujtua teksti i kesaj kenges "Look for the girl with the broken smile" i Maroon 5 :) Per @broken_smile atehere
   
  Agjenti_007 and katsune like this.
 3. gurax

  gurax Pan ignoramus


  @Aki

  Eshte ai cuni tek filmi 'Terminator' tek kjo video. Enjoy. :D
   
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  ahhh John Connor i vogel qe rritet te behet Christian Bale :)

  I love Steven Tyler ^_^
   
  gurax likes this.
 5. Universal

  Universal AnonymouS

 6. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  U bete me shume moderator/e se sa usera ;):p

  Gjithsesi te komplimentoj per detyren e re,kush me shume se ti e meriton?

  Te pershendes me kg qe ke hedhur vete :)
   
  Solaris likes this.
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Asgjë nuk ka ndryshuar. Jam aty ku parapëlqej vetëm tek zona e Letërsise, jo e gjitha. :p :)
  Të përshendes me këtë tjetren shok faleminderit shumë;
   
  Balahk and Hope like this.
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Solaris likes this.
 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Hyra me shpresen se dikush do me kish pershendetur....c'a zhgenjimi :p
   
  Lisa, Hope and Solaris like this.
 11. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hope likes this.
 12. Hope

  Hope dans ton coeur

  Hahahahaha:p
   
  Solaris likes this.
 13. Hope

  Hope dans ton coeur

  Mirabel likes this.
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit


  Jah po te prsh una me text te kesaj kenge @Mirabel
   
  Mirabel likes this.
 15. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Balahk likes this.
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Faleminderit ☆☆☆♡♡♡
   
  Lisa likes this.
 17. Step

  Step Enjoy Life :)

 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 19. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 20. Djali Adoloshent

  Djali Adoloshent Forumium maestatis

  Pershendes gjithe anetaret e forumit dhe ishalla me nje party seshpejti :)
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe