Pershendesim njeri-tjetrin

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga SNAP, 5 Jul 2015.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit  @Hope , mire e ke këte apo i rikthemi Zefit. :p
   
  Hope likes this.
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Cila je ti maj :p
  @hermetica :p
   
  Solaris likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  kjo ma e mire hape deren e shpise se na le jasht :p
   
  Solaris likes this.
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ahahahahaha
   
  Hope likes this.
 5. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Al - Punk

   
 6. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Last edited: 25 Aug 2015
  Mirabel likes this.
 7. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 8. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Vendose mire linkun se asgje ska dale
   
  Al-Punk likes this.
 9. Al-Punk

  Al-Punk Still here

 10. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  me pelqen shume....

  ja pershendetje edhe me kete e boll per sot :p

   
 11. Aki

  Aki Paint It Black

  Pershendes @Dreamer dhe @n00b te cmallen ca me fiksimin e tyre :p  P.S. she can not sing, mos harroni e :p
   
  Dreamer likes this.
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  @Aki, enough that she is close to me, i will sing for her (me çifteli) :D
  Per @Aki e Pilotin kjo kenga :D
   
  Aki likes this.
 13. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Hope likes this.
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per te gjithe anetaret qe jane online per momentin
   
  Hope, Mirabel and Balahk like this.
 15. n00b

  n00b Forumium maestatis

  @Aki shiko kete dhe pastaj na thuaj nese kemi faj une dhe @Dreamer :ppP

  Per temen... pershendes te gjithe me kete "chill out" song..

   
  Dreamer and Aki like this.
 16. Aki

  Aki Paint It Black

  Duke u afruar mesnates po mbyll festimin duker pershendetur @hermetica :p

   
  Solaris and Balahk like this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Cfare festuat,mundem??
   
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per te gjithe anetaret ne linje
   
  Lisa likes this.
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  @Balahk ditelindjen e Keanu Reeves pra, ashtu eshte kur nuk e ke mendjen, t'i ka marre mendte Lisa :p
   
  Balahk and Solaris like this.
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Love itttt. :dashuri: Aki... :):):)
   
  Hope likes this.

Shpërndajeni këtë faqe