Pershendetje me nje foto!

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga olti, 30 Oct 2003.

 1. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  [​IMG]

  Per Enin :kiss:

  Olti, faleminderit /pf/images/graemlins/smile.gif :wave:
   
 2. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  Per miqte!!
  [​IMG]
  :wave: :wave:
   
 3. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  mos me bej sikur se di /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Yasemin

  Yasemin Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  Per Neon /pf/images/graemlins/wink.gif
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  Re: Pershendetje me nje foto!

  danke Al.
  :angel: /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  Per Eddën(Smile)

  [​IMG] :kiss:
   
 7. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  Per gocat e Chit-Chatit per dallaverexhiet pra mo-Hotin,Helenen,Dotten,To To Nice,La Douce dhe Kordelen.

  [​IMG] [​IMG]
   
 8. Guest

  Re: Pershendetje me nje foto!

  hihihihiiiii

  mire ne te tjrat re e kina hak po kordelja e shkrete cdo qe e bo dallavere....vje sa me na pershnet /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ps. ta dini ju te tjerat se principessa sissi jam vete :rolleyes: :devil: /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  I duhet njera me floke te kuqe per efekt ngjyrash /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 10. edda

  edda Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  :kiss: Mistrecit si shpirt te kam!! :wub:
   
 11. Guest

  Re: Pershendetje me nje foto!

  :kiss: (per kordelen kjo)

  me kishte marre malli te te shihja duke shkruar /pf/images/graemlins/smile.gif

  ika tani se kam i qerre me mesime se ma moren shpirtin :cry:
   
 12. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  MISTRECO gjei princin borbardhes reeeeeeeeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
  dmth princi mbreti si i bie ke chit-chati jam vet /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Pershendetje me nje foto!

  Dolores ... rebelja ime ... te puf :kiss:
   
 14. hot

  hot Hotgirl

  Re: Pershendetje me nje foto!

  fenk ju :wave: :wave: shum najs :thumbsup:
   
 15. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  o shote eshte fotua jote aty mi :confused:
   
 16. Guest

  Re: Pershendetje me nje foto!

  per ld [​IMG]
   
 17. hot

  hot Hotgirl

  Re: Pershendetje me nje foto!

  c'nostalgji! /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 18. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  dottottesa aman se i gjenke t ebukra ti me pershendet dhe mua se sjam i njerkes qe me haron sa her /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 19. hot

  hot Hotgirl

  Re: Pershendetje me nje foto!

  no comment /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Pershendetje me nje foto!

  e di moj e di qe nuk eshte /pf/images/graemlins/wink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe