Pershendetje Stafi Sop. i albnetwork

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Eraldii, 15 Jan 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  Pershendetje Jam eraldi Nga tropoja Vjec 30 Lindur dhe banues ne rrethin e tropojes Jam i gjat 1.85 . afersisht 96-97 kile. Kam punuar Si menaxher Me nje lokal afer lokalit perball afer 6 vite,, Kam 6muaj puthjse i pa pun dhe Kam pas shum deshir te behem pjes e stafut tuaj. duke par me vemndje aftesit dhe korreksin tuaj per ate chat desha tju bashkohesha edhe Un..dhe shpresoj qe kerkesa Ime tmeret parasysh me serjozitet.. Ju pershendes e ju Perqafoj fort Jeni shum tmir..
   
 2. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje @Eraldii
  Te lutem na thuaj me cfare nick rri zakonisht ne kanal , qe te kemi mundesi te shqyrtojm kerkesen tuaj per te qene pjese e stafit

  gjith te mirat
   
 3. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

 4. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  @Aldo pershendetje!
  Do ju gjykojm kerkesen tuaj dhe do te merrni nje pergjigje sa me shpejt

  Faleminderit
   
 5. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

 6. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje @Eraldii
  Stafi sop pasi u konsultua , vendosi per momentin mos te shtohesh
  duke te falenderuar per interesin

  Gjith te mirat
   
  RAIN likes this.
 7. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  hahahahhaa marrshi tana tligat se shum xheloza jeni.. Ju vec me pas nai femer me shtu o bos se userat tamam nuk i shtoni Ju po nuk zihen femrat me access,. nqs mendoni ne kte mnyr gaboheni.. Kshu qe sjau du fare,. se Ju jeni mledh si grat i clon shokesh aty e mendoni qe keni ba namin,. Un sjam tu ju lut ju me ba roje aty jo hiqe prej menje ket gja,,. Po me qen kaq korrekta ju mledhini dhe votoni.. Jo me thashetheme privati ca po bajm e shtojm se shtojm,. max ke fol me i Sop ti. me gjith ty jan ba 2 sopa dhe e keni vendos, kshu qe Mos ba kot si i sjellshem,. se e di fare mir se ca boni ju aty e ca mendoni qe mund boni,. Po femrat nuk zinen duke ju ba presion qe nqs nuk mjep fb dot bej akick, ose dicka, Kshu qe Kto jan vetem interesa personale, tjesh i Sigurt, per ket,. kshu qe mbaje ate sop fort per vete e shtrengoje mir se Nuk jau du me jo! te thash Ju vetem nqs gjeni nai tlodhur fare e futni access ose nai femer fatkeqsisht femrat spara pranojn tbehen pjes e stafit sepse ju njofin mir se ca beni dhe ca jeni ngjenje me ba,. kshu qe thjesht keni mledh ndonje femer qe esht larg ksaj Bote dhe e keni piketos
   
 8. RAIN

  RAIN Forumium praecox

  pershendetje aldo nqa se do me lejohet te shtoj dicka meqe paske mar frymezim dhe po permenke se ca behet aty e se ti idin te gjitha sesi meren acc e qeke teper i inforumar... .sic e lexon me lart koleg im me ka then per moment nuk shtohesh nuk edi sesa e kupton ti kete gje... tani vjen e leshon vrer ktu sikur te kemi ber ndonje padrejtesi e te kemi hyr ne hak .e permend lloj lloj mhb jo femrat e jo access po te them dicka qe ta kesh ne mendje .. ne kkemi ate livel aop femra qe jan shum me lart sesa ty ne lidhje me mbajtjen e access .. kshu qe mos ngatarro temat... dhe mos hap mhb kot mkot ..
  me qe ti e paske shkrujt vet se nu ke deshiron me acces i lutem koleg te hiqet Aldo nga lista ..kerkesa jote nuk meret me parasysh .. flm stafi Sop Albnetwork.
   
 9. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  hahahahha rain me beso dicka Bos! ok ? vetem un Nuk flas kot nrregull ? Ska lidhje vitet ne chat se zdu ti hy ksaj teme, sepse asht gja pa rensi. Por mnyra se si shprehesh ti bashk me kolegun, Nuk esht normale. tashi ty tpaska than kolegu nuk shtohet per momentin sepse varet nga ai ? lol nejse, edhe sa per temen e listes te hiqem nga access, as se kam nderment tbehem me access me kto qe lexova edhe mem lut ti as nuk e du.. sepse kam qen para teje e para atij tjetrit ne staf! Por dikur ishte ndryshe Jo me cingla mingla si puna jote edhe e kolegut,. edhe sa per te hyme ne hak qe flet Albenetwork sje ti apo kolegu se te ishte ne doren tuaj kishit ba shum gjana sic keni ba ne diten ne vijim... un jam kam ven edhe ne dukje shum gjera, Por sme pelqe shum tbahem pjes e debateve tkota pa asi lloj interesi sepse nrm cdo kush nga ju aty sherben vullnetarisht sfitoni azgje, esht thjesht virtualitet. Por, vare vath nvesh ate qe te thash pa hap tema koti Un nuk flas kot ok ? edhe tjetra femra ne nivelin e lart qe thu ti ato i rujt zoti Por mos bo politik koti ktu se zdu te percaktoj asnje emer as sme intereson Por ti tpakten Mos u mundo tme tregosh mua se ca niveli jan ato qe jan nstaf aty! sepse spo i shan njeri,. thjesht Ju ate qe thash un me siper e mendoni edhe pse jan gjana tgabume., ti i pari qe hap tema tilla je nder ata qe Mundohesh me zan dike me access,. kshu qe accessin mbaje vet ti se mu sme hyn npun me cifta si puna jote dhe e kolegut.. shnet!
   
 10. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  Per y RAIN Nfakt Mvje pak keq sepse je Sop-i Ma i perferuar i KaDaFi-t Por Mos mtregu mu nivelet, se Jan gjana qe zduhet diskutohen, thjesht Thash qe ju Nuk shtoni usera Tamam thjesht shifni Me shtu nai femer, Me ju hy pv a do ti aop ? a do ti aop ? do met regjistru nick e tshtoj aop e tjer.,. apo i do me logse ? qe i keni Hy pv edhe i keni sygjeru Aop-in ?Jo 1 Apo 2 Por edhe 3- e 4 ok ? Kshu qe Lej kto skema e Politika me Mu se Nuk tshkojn, thjesht Boni kot se Mendoni gjera qe nuk egzistojn, keni shum iluzizone!
   
 11. RAIN

  RAIN Forumium praecox

  o aldo po i trash gjerat kot tashi .. po kalon neper tema qe jan jasht problemit tend . plz
  kerkoj qe tema te mbyllet flm
   
  vampo likes this.
 12. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  RAIN edhe sa per Logse zdo tkisha Pyt hic do i kisha hudh tashi Po per hir Tnick nameve Mos ti nxer ktu Spo e bej.. Kshu qe spo trashi asnje Muhabet, thjesht po shkruaj ate qe esht, Kshu qe,,lene me kaq se sja vlen.. Po ju lel nen shoqerin e iluzioneve Tuaja! Sme prish asnje Pun veten tregoni Me kto mrapaskena qe Mundoheni Mej ba! fundja fundit esht virtualitet edhe ca tju them Mir beni :D
   
 13. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  Aldo bla bla bla shum tym e pak flak. Si fillim ke bo nji kerkes Aopi mer tallje qe po na tregon gjtesin e kilet qe nuk i hyjne ne pun asnjonit. Na ke treguar qe ke punuar si menaxher me nje lokal perball lokali qe se dijme ku eshte e sna hyn ne pune fare dhe kjo. Ke pasur shum deshir te behesh pjes i stafit duke shikuar aftesit dhe korreksit e tani qe tu dha pergjigja Jo zbreze vrerin? Dukesh si dhelpra me rrushin. Ke shajt stafin per femra e ku di un sa budalliqe ke shkruar pa pik lidhje. Tani pa i ra gjat un po te lutem mos shkruaj me kto budalliqe se do debohesh nga Albforumi. Tema mbyllet e gjith te mirat.
   
  Last edited: 18 Jan 2019
  Vilsoni, vampo and RAIN like this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe