Pershendetje Te Dashur Fansa

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga WORLD, 8 Feb 2018.

 1. WORLD

  WORLD Primus registratum

  Kam deshir qe te jem edhe un aop Ne qofte se me lejohet :p . Nickname jem Eshte DeNiS ju Faleminderit . "Inshallah Vdekshit ne gjum nese nuk me shtoni aop . Amin " ! :D
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium praecox

  Pershendetje Denis,

  Ashtu sic ke marre pergjigje tek te gjitha temat e tjera qe ke hapur, po te jap pergjigje dhe tek kjo kerkese.
  Me vjen keq, por kerkesa jote refuzohet nga stafi SOp.

  Chat te mbare,
  DarKSouL
   

Shpërndajeni këtë faqe