Pershendetje te gjithe Burrelsave

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga London_UK, 5 Nov 2002.

 1. London_UK

  London_UK Primus registratum

  Pershendetje te gjithe Burrelsave

  Pershendetje te gjithe Burrelsave kudo qe jane anembare botes dhe ju uroj fat ne jete.

  Dhe nese ndieni mall per Burrelin vizitoni faqen http://www.burreli.tk ku aty mund te gjeni fotot e Burrelit dhe gjithe Burrelsat anembare botes
  Me respekt London_UK
   
  Narkomane likes this.
 2. harry

  harry Primus registratum

  Re: Pershendetje te gjithe Burrelsave

  hallall burreli.te ngrohet zemra kur,sheh ato
  foto.hallall,se me ka marre malli per burrelin.
  respekt burelsave neper bote....
  a bre nana jeme ku je??ku je o shpaja jeme..
  rrofte shqiperia
   
 3. London_UK

  London_UK Primus registratum

  Re: Pershendetje te gjithe Burrelsave

  pershendetje harry
  dhe shpresoj qe te jesh kenaqur duke pare fotot e Burrelit meqe te paska marre malli per Burrelin
  bye
   
 4. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  pershendetje shyqyr qe gjeta 1 qe shkrun nket forum per burrelin
  lool sdel gjo e tkeqen hyr nforum at punnn bo e coma linkun mir
   
  scadarsko likes this.
 5. Guns-N_Roses

  Guns-N_Roses Forumium praecox

  Mrama bashkqytetar rrofshi per timen e forumit :)
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  BURRELI REPVBLIKE!
   
  Guns-N_Roses likes this.
 7. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  :D Ty nga tkemi tkeqen :p
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  SHKODRA naqe!
   

Shpërndajeni këtë faqe