pershendetje

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Balahk, 27 Oct 2014.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Doja t'ju pyesja dicka ne lidhje me forumen?
  Ka pak kohe qe kur hap forumin ne pc me mbysin reklamat,dhe me eshte kthye stres me vete.ndaj per kete arsye vendosa t'mos e hapja me ne pc por me tel,por edhe ketu ka filluar e njejta por jo me me reklama por me sms qe shfaqen ne ekranin tim.eshte bere torturuese.ju ndodh ju kjo gje apo vetem mua??
   
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Pershendetje ardiizazak,
  Mua dicka e tille nuk me ndodh. Me qellon qe forumin e hap nga dy vende te ndryshme me kompjutera te ndryshem, nganjehere edhe me telefon, por perseri nuk eshte se me shfaqen reklama; e aq me pak SMS. Dhe te them te drejten, jane keto SMS qe me duken me shqetesuese sesa reklamat qe shfaqen. Keto nuk duhet te ishin fare, bota e SMS eshte praktikisht me vete dhe pa lidhje me reklamat e internetit.
  Per mendimin tim, telefonit mos i beso me per te hapur dhe pare gjera qe kerkojne username dhe password: email, forum, facebook, DropBox, G-Drive, etj. Ne nje kompjuter ku pak a shume je i sigurt qe nuk eshte me viruse apo spyware, shpenzo 10 min dhe ndrro te tere passwordet qe perdor neper internet. Dhe me pas *mos* i akseso keto 'sites' derisa te pastrosh telefonin nga pislliqet.
   
  Balahk likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  As une se kam kte problem !
   
 4. Universal

  Universal AnonymouS

  Nese aplikon google chrome futu te google dhe download adblock chrome.
  Kjo do te ndihmoje ne lidhje me reklamat.
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po ja kam nderruar paswodat te gjithave por jo jo.eshte teper besdises.new chat thote nga albforumi.duhet te klikoj 6here anulla qe te hiqet,dhe sa po nderroj faqe del perseri.teper acaruese.edje ne pc sapo hap albforumin me mbysin reklamat hanash,i heq por dalin serish
   

Shpërndajeni këtë faqe