pershendetje.

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Balahk, 17 Nov 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  GURAX FOR PRESIDENT! :) :):hidhu:

  te lutem shto edhe nje sugjerim per balashin e misteriozin....qe kur perdor terma te pasjellshme me dike tjetri reagon...mos shkoni te qurraviteni te moderatoret.. :)
   
 2. Universal

  Universal AnonymouS

  Me vjen keq qe askush nuk mer mundimin te lexoj rregulloren e forumit, gjeja me minimale qe mund te beni!

  Per probleme te tilla eshte me mire te konsultoheni me nje smod. ne privat sepse do keni pergjigje me te sakte.
   
 3. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  jam dakord...dhe rregullorja nuk lejon termat qe @Balahk perdor
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jane cuna te mire edhe keta, shoku. Dicka ka shkuar keq dhe jeni ngaterruar. Sidoqofte per aq sa te njoh di te them se e ke mundesine te besh pak me shume leshime. Ke mirekuptimin tim sepse e di qe kur te prekin pasi nuk ua ka patur me te keq, normal qe nervozohet njeriu. Por sidoqofte le ta marrim te gjithe me me sportivitet qe ta marrim me bollek kenaqesine qe ofron ky forum. Keshille miqesore :)

  Une per momentin nuk kam ndonje ankese. Ja, vetem qe keto vajzat s'po na e japin. :p S'ka gje, edhe po vdiqem te virgjer, s'u permbys bota. :)
   
 5. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ke shum te drejte vallait....budalles duhet me i hap rrugen...
  pastaj mqs je mirkuptues te lutem mirkeqkupto traumen time qe alma 95 nuk ma dha qe nuk ma dha :bang::hot::ndihme::furious:
   
  joetisti_ likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  asnjehere mos thuaj kurre. :)
   
 7. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  per tu kthy te serioziteti...
  debati ka fillu thjesht...kontestiva dicka almes 95...dhe ajo menjeher "ma lype sma dhe dhe tani ben kshu"...mua Zoti me ra ne tok sme bind qe nje femer qe ka ket reagim nuk eshte me ordinerja dhe me e perbuzeshmja ne bote.... dhe smu prish gjiza ca thot alma kokaina e adhuruesit e saj balahk e misteriousman...por sapo kisha nis me i vu punet ne vij me nje vajz te shkelqyer ne forum dhe kur pa mhb kurvash e bagjellash normal qe iu prish qefi e terezia...dhe me erdhi aq inat sa skam fjale... normal goca qe me eplqente nuk mund te kish respekt epr mua qns terhiqesha nga alma...sa e kuptoj... pastaj keta dy llafazanet pa tru balahk e ai huti tjeter misterious man...qe se duroj dot vec nga qendrimiq e ka per femrat...pune elshi dmth...cose da albanesi...su pelqen dicka dhe o burra turren ti bien...si per shemull @Ameliè ...un ve dy pjata ne seksionin e guzhines...dhe ajo "sa shumr eklam"...ore se marr vesh ky popull te eprdhunuar qe te vogel me rob shpie,,,
   
 8. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  pse thu kam shpres??? se un kepuc e canta e ksi gjerash si kam problem...kam akses direkt te markat luksize nepermjet personelit te siguris..i marr me skonto...me jep naj sugjerim te lute se poo cmendem per te... :D
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Eh, sa shume me kane ofenduar mua. Sidomos vajzat. Me kane quajtur madje edhe pervers :rolleyes:, e megjithate prape vajzat i dua shume.

  Pa shaka: arsye se perse te prekemi kemi shume fare ketu me komentet e njeri-tjetrit, por te jemi sa me te permbajtur eshte vlere. Me vjen keq per vajzen qe te bene te humbasesh. Megjithate ji me shume optimist sepse femra qe te do s'te braktis per fjale te kota :)
   
  Lisa likes this.
 10. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  si te kan then eprvers??? se mua me knaqin fort femrat albaneze qe vishen me keq se nje semaforiste e pastaj nje e dy me be moralisten....ej medet medet
   
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Moderator,lutem qe kjo teme te mbyllet,se eshte teme serioze,dhe jo chit-chat ku te shprehi dikush lirshem fiksimin e tij per tu marr me patjeter me dike..
   
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Thanks GOD!!:D
   
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  faleminderit per cfare
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe