Pershendetje

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga Away, 13 Mar 2018.

 1. Away

  Away Primus registratum

  Hello mir se ju gjej forumista e forumiste,une jam Jona 25 vjece vij nga tirana,eshte hera pare qe jam ketu shpresoj tja kaloj mir mes jush flm :)
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ishalla kE ardhe me kamb te mbar :p
   
  Away likes this.
 3. Gazmend Mici

  Gazmend Mici Primus registratum

  Si mund ta fshi nje postim?
   
 4. zero pes

  zero pes Primus registratum

  pershendetje te te gjive une jam ariani nga ferizaji apo siq njihem publikisht me nofken zero pes jam 27 vjeqar merem me kendim
   

Shpërndajeni këtë faqe