Pershendetje

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga DaNoCi, 24 Nov 2018.

 1. DaNoCi

  DaNoCi Primus registratum

  Do Kisha Deshire Te Isha Pjes e Staffit Te Jepja Kontribudin Tim Per Kaq Kohe Sa Jam Ne Chat :)
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  Kerkesa juaj do te vleresohet dhe do t’ju kthejme pergjigje.

  Faleminderit
   
 3. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Ta gezosh AOp dhe mire se erdhe ne staf!
   
 4. DaNoCi

  DaNoCi Primus registratum

  rrofsh e mirese ju gjej :D
   

Shpërndajeni këtë faqe