Pershendetje

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga rauli, 2 Jun 2019.

 1. rauli

  rauli Lupen

  Si ja cut
  Si dit e djel po postoj dicka Screenshot_20190602-102214_IRCCloud.jpg Screenshot_20190602-102258_IRCCloud.jpg Screenshot_20190602-102320_IRCCloud.jpg
  Nese te fjalet e mia gje i nje fjale banale apo dicka ofenduese atere @borat ka te drejte te bej ban dhe jo vetem aq
  Por meqenese ska asnje fjale banale apo ofenduese mund ti hiqet acc dhe ta shohe boten me syt e nje useri jo me mendime djallzore?
   
 2. RAIN

  RAIN Forumium maestatis

  Pershendetje rauli e lexova me kujdes prb qe ke hasur ne main . Vetem se nuk le treguar aq logs sa duhet per te par bised me perpara sesi nisi ... shof qe ke then ke moter te vogel ose vlla po sedi se per cfar eke..... gjths shoh qe online ka qen edhe kolegia ime alesia sope mendoj qe do te japi ndonje gje konkrete ose ndonje pergjigje decizive per kte prb. Ne emer te staff sop te flm qe na 3 vure ne dukje prb dhe abuzim ne chat...
   
  alesia1 likes this.
 3. alesia1

  alesia1 Forumium praecox

  Pershendetje Rauli po isha prezent dhe e di biseden si nisi e si perfundoj grifsha e shau nga familja duket e qe ka mare ban direkt ban nga mua e borat sapo mori ban grifsha Rauli u hodh i beri nje pyetje pak si kunje do thoja se pasi te shahesh e ti thush userit ke moter ? I bie si keq e sikur mos e bente ban Borat do e beja un sepse mu duk qe i beri nje pyetje sikur po ja kthente me te njejten monedhe e rauli grifshes per familjen po ja beri si pyetje qe pak a shum mos kupt kshu mendoj un e sme duket abuzim ndaj aopit sepse ajo e shaj ky e pyeti per moter sme duket nrm kjo pyetje pasi shahesh :) flm rauli per logset po kur jep biseden jepe te plote qe te shohim te gjith si ka rrjedh debati qe perfundove ban flm gjithsesi klb
   
 4. rauli

  rauli Lupen

  Mbrema
  Un nuk e di sesi mund ta perceptoni ju nje pyetje
  @alesia1 meqenese qenka puna se un nuk i publikoj te gjitha te jesh e sigurt do e postoj me video heren tjeter nqs dikush do abuzoj
  Flm per pergjigjien
   
  alesia1 likes this.
 5. chatist

  chatist Primus registratum

  rauli se din kto qe ti je pjestar i akademise se shkencave dhe flet gjithmone me simbole
   

Shpërndajeni këtë faqe