Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe, 10 Oct 2007.

 1. SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe

  SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Forumium praecox

  Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

  Pershkruani Nje anetar qe e keni xhan ose e urrni me tre fjal thjesht.Mund te Perdorni fjal si i mire,budall,debil,idiot,yll,zemer e te tjera , mjafton vetem qe te argetoheni. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 2. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

  ju ka dale boja temave si kjo
   
 3. truth_hurts

  truth_hurts Primus registratum

  Re: Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

  ANNII----DIPLOMATE
   
 4. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

  lol ... trrue trrrue (me thojne qe e kam talent Diplomacine ) /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  Truthi - Smart (me ben per te qeshur /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif )
   
 5. ere

  ere Primus registratum

  Re: Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

  Po per ne qe i kemi ven emrat domethenes vet si i behet?
   
 6. truth_hurts

  truth_hurts Primus registratum

  Re: Pershkruani nje Anetar me 3 FJAL

  Po per ne qe i kemi ven emrat domethenes vet si i behet
  ju qe keni emra vet-domethenes beni mire te na i demostroni me fakte(foto)qe te japim edhe ne mendimin tone:)
   
 7. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Sweety;
  -e embel,
  -e sinqerte,
  -e thjeshte.

  Megg;
  -kinge,
  -optimiste,
  -inteligjente
   
  Megg likes this.
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Megg:
  -super;
  -komunikuese;
  -thjeshtesia nuk i mungon.....e ka ne gjak...

  Wise:
  -motra ime;
  -e sinqerte;
  -humoristike dhe agjente.

  gangsterja:
  ---super e mire:
  ---pak e trishtuar po do ta bejme te buzeqeshi;
  ---fjale pak e pune shume.

  mirdita:

  ---energjike;
  ---e sinqerte:
  --kerkon me shume nga cdi...
   
  mirdita and Megg like this.
 9. Megg

  Megg Carpe Diem

  Sweety:
  1)e mir
  2)e shpejte
  3)Si Google Search e kemi :D

  Gangsterja:
  1)rrufeja e forumit
  2)e dRejte
  3)Miqesore

  ENEa Xhani
  1)Teknik kompjuterash..:p
  2)Kafexhi i madh...:D
  3)GentleMan...:D
   
 10. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Po shkruaj vetem per anetaret qe njoh dhe kam bere me shume muhabet.

  Mandi :
  1) Inteligjent
  2) Programues i zoti
  3) Komunikues

  Megg :
  1) Shakaxhie
  2) Inteligjente
  3) E qeshur

  (Ps. Megg mos ja fut kot per Kafexhi :p )
   
 11. Megg

  Megg Carpe Diem

  AHhahahhahahahahhahahhaha POpo gjith diten ne kafe rri..:p
  hahahah tallem Enea Te kemi Te mirE...po kafen ta ka qejfi pak..:p
  P.S.mos te te mbes hatri se vete the Shakaxhije..:D :p
   
 12. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Une spi kafe :eek: se kam qef aspak ! :D
  Nuk me mbet hatri jo :)
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ok,,,mire pra,,Kur po shihemi Per Kafe? :D :p
   
 14. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Uhh se harrova je dhe pak mashtruse :( :p
   
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  Iiiiii cfare fyrjeje...:p
  Po mire kshu sillu se nuk vij hic per kafe un...:p
   
 16. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Tani e kuptova une :p ... nuk te fyej jo po bej shaka me ty ! :D
   
 17. Megg

  Megg Carpe Diem

  :D okaY
   
 18. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Ok edhe 100 per ty edhe 100 poste per mua :p :)
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  WaaWwwwwww Faleminderittttttttttttttttttttttttttttttttttttt
   
  Enea Xhani likes this.
 20. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  :D ;)
   
  Megg likes this.

Shpërndajeni këtë faqe