Piktura nga anetaret / Personal Artworks

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Thamina, 15 Apr 2015.

 1. Thamina

  Thamina Papirus rex

 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

 3. Thamina

  Thamina Papirus rex

 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ndonjera prej tyre ne shitje? :)
   
 5. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Shitje jo ,por ate te paren mbaje...meqe e kishe me qef.;)
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  WoW !! Komplimente Thamina
  Personalisht me pelqejne shume :)
   
  Solaris likes this.
 7. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Flm I dashtun.
   
  Dreamer likes this.
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Si ta mbaj? Dua origjinalin! me premtimin qe dhe po u bere e famshme nje dite dhe pikturat e tua do kushtojne miliona, une nuk do e shes ate pikture
   
  Thamina likes this.
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

  hahahahhaha damn ne vend mer ishalla te del fjala ...ta nis qe sot!:)
   
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  duket duket qe keni goxha terheqje nga nudizmi :)

  Shume bukur Gjithesesi.

  Kur te vish kteja sillme eshe mua nje origjinal :)
   
  Thamina likes this.
 11. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Shume shume bukur piktore!Te lumshin duart. :dashuri::dashuri::dashuri::):):):)
   
  Dreamer and Thamina like this.
 12. Thamina

  Thamina Papirus rex

 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

 14. SNAP

  SNAP Papirus rex

  shume e bukur
   
 15. Thamina

  Thamina Papirus rex

  flm Kenthd
   
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Enkas per ju.. Doli lezecem. Shpresoj tiu pelqej.
  [​IMG]
   
  Solaris likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E ke pikturu ti dmth?
   
 18. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Ke degjuar ndonjehere per sarkazmen lol
   
  Thamina likes this.
 19. Thamina

  Thamina Papirus rex

  painting3.jpg
   
  Dreamer and FENIKSI like this.
 20. Thamina

  Thamina Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe