Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

Diskutime tek 'Eros' filluar nga olti, 12 Nov 2002.

 1. abs

  abs nuk e di...

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  gjithashtu...
   
 2. insane

  insane Guest

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  akoma ju?, a do e myllni apo jo!!! u vendos qe ne faqen 7 mduket!
   
 3. zog

  zog Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  insane, me foton afirmove çfare thashe une e jo ti. po te qene te ndenjurat, s'do ja kishin LY trupin me vaj qe ti shkelqeje. imagjinoi me QIME ato shalet e holla, ta shpifin, si shale çifuti te oshvicit behen. po me puçra.
  he mer daj je akoma i pa sprovum.

  e pe, paperina e kapi ne ajer muhabetin, duket qe ja bon yzmetin lekures tu e trajtu me kremra te yndyrshem.
   
 4. mostro

  mostro Putraku

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  Mu per vete me pelqen shume barku i femres,nqs ka bark atehere per mua eshte fundi.EJJ jo bark derre ere /pf/images/graemlins/laugh.gif femrat me barkun pjatenuk para i kam qejf,dhe si kjoja me siper nuk para me terheqin.I dua pak abondante /pf/images/graemlins/laugh.gif robuste /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. edda

  edda Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  mesdhetare, ka lezet!
   
 6. genti

  genti Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  :lol:
  80 kg.?Ajo qenka si takraf.Por megjithate une kete sakrifice do ta bej per ty :kiss:
   
 7. insane

  insane Guest

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  se kisha pa ca kishe thene ti..megjithate ti po thua qe pjese e bukur ne 1 femer eshte ajo qe mund te "kurohet" AQ lehte?

  nese 1 krem mund ta ndryshoj..atehere sqenka dhe aq origjinale, dhe jo AQ e bukur.
  ashtu sic do te ishte 1 ***** silikoni!!!

  pastaj po me thua qe une e kam gabim? .. po vlereson shijet e mia si te gabuara?
  mendoji pak...
   
 8. Guest

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  aha si shuem po lodheni me duket pjesa me seksi ne trupin e nji femre osh vagina ne momentin qe esh duke lindur kalamo /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  Ah kur s'ju boni Zoti juve me lind kalamo, ene diskutojshim pastaj per pjesen me seksi te trupit tuaj...
   
 10. jula

  jula Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  :lol: Uh, ketyre iu leshohet barku si perde mbi "atributet e vyera" qe pas te tridhjetave dhe s'i le burreria te perdorin as korsè...
   
 11. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  JuLa mos genje se une kam pasur nje presorin tim qe mbante korse kur e pash po qeshja ej nuk ishte presor shqiptar e
  ai me tha mua ca ke re qe me qesh une me nusen time kemi ven nje pakt qe nuk do vem bark kshu qe mbaj kete korsen prandaj leri ato filma per ju grat ne burat bej shum gjera jo me venien e korses,po ju si shtriga qe jeni sna i dini per nder :smash: :smash:
   
 12. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  gjino e di ti qe je djal i mire
  :lol:
   
 13. genti

  genti Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  :angel:
   
 14. Ideali

  Ideali Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  E dashke dhe me tru ti.
   
 15. Ideali

  Ideali Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  Femra te tera pjeset i ka seksi.
   
 16. ricky

  ricky Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  labeati lejohet ti shtoj dicka,nga gishti i vogel i kembes deri tek maja e flokut femra ska asgje te keqe,po per mua do vecoja pjesa me sexy ne trupin e femres eshte kerthiza,dhe beli,mbrapa te tjerat dihen vete ska nevoje ti themi........
   
 17. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  E dashke dhe me tru ti (Labeati)


  Po te pakten ta kete gruaja , se juve ju funksionon vetem gjysma per disa gjera...( e provuar shkencerisht).
   
 18. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  ke te drejte karrocexhie perdisa gjera i punon trruri pergjysem ndersa per te tjera gjera nuk i punon fare :lol: :lol: :lol:
   
 19. kapedani

  kapedani Primus registratum

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  Pjesa me seksi jane by*thet.
   
 20. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

  Kembet...megjithese nuk jam shume i sigurt :rolleyes:
   

Shpërndajeni këtë faqe