Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

Diskutime tek 'Eros' filluar nga olti, 12 Nov 2002.

1. abstract

abstract california freaky group

Re: Pjesa më seksi në trupin e një femre?!

gjithashtu...
  2. insane

insane Guest

akoma ju?, a do e myllni apo jo!!! u vendos qe ne faqen 7 mduket!
  3. zog

zog Fillestar

insane, me foton afirmove çfare thashe une e jo ti. po te qene te ndenjurat, s'do ja kishin LY trupin me vaj qe ti shkelqeje. imagjinoi me QIME ato shalet e holla, ta shpifin, si shale çifuti te oshvicit behen. po me puçra.
    he mer daj je akoma i pa sprovum.

e pe, paperina e kapi ne ajer muhabetin, duket qe ja bon yzmetin lekures tu e trajtu me kremra te yndyrshem.
  4. mostro

mostro Anëtar aktiv

Mu per vete me pelqen shume barku i femres,nqs ka bark atehere per mua eshte fundi.EJJ jo bark derre ere /pf/images/graemlins/laugh.gif femrat me barkun pjatenuk para i kam qejf,dhe si kjoja me siper nuk para me terheqin.I dua pak abondante /pf/images/graemlins/laugh.gif robuste /pf/images/graemlins/wink.gif
  5. edda

edda Fillestar

mesdhetare, ka lezet!
  6. genti

genti Fillestar

:lol:
    80 kg.?Ajo qenka si takraf.Por megjithate une kete sakrifice do ta bej per ty :kiss:
  7. insane

insane Guest

se kisha pa ca kishe thene ti..megjithate ti po thua qe pjese e bukur ne 1 femer eshte ajo qe mund te "kurohet" AQ lehte?

nese 1 krem mund ta ndryshoj..atehere sqenka dhe aq origjinale, dhe jo AQ e bukur.
    ashtu sic do te ishte 1 ***** silikoni!!!

pastaj po me thua qe une e kam gabim? .. po vlereson shijet e mia si te gabuara?
    mendoji pak...
  8. Guest

aha si shuem po lodheni me duket pjesa me seksi ne trupin e nji femre osh vagina ne momentin qe esh duke lindur kalamo /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif
  9. Goca

Goca Fillestar

Ah kur s'ju boni Zoti juve me lind kalamo, ene diskutojshim pastaj per pjesen me seksi te trupit tuaj...
  10. jula

jula Fillestar

:lol: Uh, ketyre iu leshohet barku si perde mbi "atributet e vyera" qe pas te tridhjetave dhe s'i le burreria te perdorin as korsè...
  11. helibak mucogllava

helibak mucogllava Fillestar

JuLa mos genje se une kam pasur nje presorin tim qe mbante korse kur e pash po qeshja ej nuk ishte presor shqiptar e
    ai me tha mua ca ke re qe me qesh une me nusen time kemi ven nje pakt qe nuk do vem bark kshu qe mbaj kete korsen prandaj leri ato filma per ju grat ne burat bej shum gjera jo me venien e korses,po ju si shtriga qe jeni sna i dini per nder :smash: :smash:
  12. cukolja

cukolja Fillestar

gjino e di ti qe je djal i mire
    :lol:
  13. genti

genti Fillestar

:angel:
  14. Ideali

Ideali Fillestar

E dashke dhe me tru ti.
  15. Ideali

Ideali Fillestar

Femra te tera pjeset i ka seksi.
  16. ricky

ricky Fillestar

labeati lejohet ti shtoj dicka,nga gishti i vogel i kembes deri tek maja e flokut femra ska asgje te keqe,po per mua do vecoja pjesa me sexy ne trupin e femres eshte kerthiza,dhe beli,mbrapa te tjerat dihen vete ska nevoje ti themi........
  17. Goca

Goca Fillestar

E dashke dhe me tru ti (Labeati)

Po te pakten ta kete gruaja , se juve ju funksionon vetem gjysma per disa gjera...( e provuar shkencerisht).
  18. cukolja

cukolja Fillestar

ke te drejte karrocexhie perdisa gjera i punon trruri pergjysem ndersa per te tjera gjera nuk i punon fare :lol: :lol: :lol:
  19. kapedani

kapedani Fillestar

Pjesa me seksi jane by*thet.
  20. Florus

Florus Anëtar aktiv

Kembet...megjithese nuk jam shume i sigurt :rolleyes:

Share This Page