Poezi per femije

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Diavolessa, 8 Nov 2002.

 1. NDERIME

  NDERIME Guest

   
 2. merko

  merko Guest

   
 3. Augena

  Augena Guest

  Pranvera
  Erdhi pranvera
  Erdhi pranvera
  mblidhni femij
  lulet ne ti mbjellim
  plot me dashuri


  Luet qe ne mbollem
  Lulet qe ne mbollem
  ngajne per bukuri
  a.a.a sa lumturi
   
 4. Teresa

  Teresa Guest

  Pranvera
  Erdhi pranvera
  Erdhi pranvera
  mblidhuni femije
  lulet ne ti mbjellim
  plot me dashuri


  Lulet qe ne mbollem
  Lulet qe ne mbollem
  ngjajne per mrekulli
  a.a.a sa lumturi
   
 5. shkelqim

  shkelqim Guest

 6. fatlinda

  fatlinda Guest

   
 7. fatlinda

  fatlinda Guest

 8. fatlinda

  fatlinda Guest

 9. fatlinda

  fatlinda Guest

 10. fatlinda

  fatlinda Guest

   
 11. valmire

  valmire Guest

   
 12. pranvera

  kaloj dimri erdh pranvera me lilzin
  rritet bari vishet pylli me blerim
  hapet zemra e femijes plot gezimm
  dilni dilni te gjith per jashta pa perti
  hapet zemra e femijes plot gezim
  por edhe nje gje o femi ti e di
  librin kurr mos e harro per mesim
  libri te qon ne jet te lumtur perparim
  dije esht pran vera jote e gzim perty gjithmon:duku::llastica::kerce::skip::kerce::skip::bang::dashuri::ftoft:
   
 13.  
 14. leonita

  leonita Guest

  te gjitha poezit me kan pelqyer shum shum une deshiroj nje poezi per festen e femijeve per 1 qershorin deshiroj qe ta gjeni nje oezi sa me te bukur oseeeee teper teper te bukur sepse do te mbajm nje program shkollor per festen e femije 1 qershori dhe nese ma gjeni nje poezi teper teper teper te bukur dhe qe i pershtatet 1 qershorit une do tju flenderohem nga zemra ju falenderohem shum shum shum shum nese ma gjeni nje poezi teper shum te bukurrrrr...'''
   
 15. leonita

  leonita Guest

  {L} HHEHEHEHHEHEHE HEHEHEHHEHEHEHE HEHEHEHHHEHEHE HHEHEHEHEHEHEHEH HEHEHEHEHEHEHEH HEHEEHHEHEHEEHHE HHEHEHEEHHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEH HEHEHEHHHHHHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHHEEHEHHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEEHHEHEHEHEHHEHHEHEHEEHHHEHHAHAHAHA NAJ SENE TTRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU NAJ EN TRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU NAJ SEN TRE KAH JU
   
 16. florina

  florina Guest

   
 17. dyyy

  dyyy Guest

   
 18. liaana

  liaana Guest

   
 19. ueda

  ueda Guest

   
 20.  

Shpërndajeni këtë faqe