Poezi te nje nxeneseje nga shkolla e mesme "Hasan Tahsini"Sarande.

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga Sweety el, 22 Dec 2010.

 1. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Shume te bukura keto poezi,edhe pse per vete di te krijoj vetem poezi dashurieeeeeeeeeeee..............
   
  Narkomane likes this.
 2. hatigje

  hatigje Guest

   
 3. lorda

  lorda Guest

  shum bukur kjo poezia ''dituria ska KUFIJ''
   
 4. lala

  lala Guest

  hahaha mir mir :kerce:
   
 5. shum shum bukur e keni ber vetem vajza e par nuk me ka pelqyer
   
 6. ninulla

  ninulla Guest

   
 7. Dorontina

  Dorontina Guest

  uu duaann nje vjersgg per ditenn e shkoolles QEe e perfshinn shkollen ne att poezii po nuk e di ku ta gjej ju lutem ndihmomnii ju lutemm
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000960534741 shiko mrreni ketee edhe me dergoni smmss en fbb nese e gjen dikushh ju faleminderitt ??
   
 8. Shkrimtari

  Shkrimtari Forumium maestatis

  eshte nje poezi shume e dobet.i mungojne disa figuracione dhe lidhjet duhen bere me te sakta me vargjet se duket sikur ka levizje dallgesh midis vargjeve.
  me falni,nuk eshte puna ime por pse e postuat kete poezi?
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Sepse kjo poezi ka dale dhe ne gazete republike dhe ka marre vend te pare.
   
 10. Shkrimtari

  Shkrimtari Forumium maestatis

  te gazeta e komunistave ''zeri i popullit''?
  cne kshu?
  kur ka e ka fituar vendin e pare?
  cfare viti?
  viti 1970 apo 1960 apo 1950?
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ka dale tek gazeta shqip ne 2011
   
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Te gjithe i ngjitemi nje mali
  perdorim ligje si xhaxhi Paskali
  dijet i kemi ne gryke te thesit
  perdorim teorema si ajo e Talesit
  Sweety el keto te 4 rreshta shum shum me kan len pershtypje.
   
 13. mirdita

  mirdita Papirus rex

   
 14. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  ca date apo 11 prill 2011?
   
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  nuk e di ekzaktesisht daten por e di qe ka dale ne gazete sepse mori edhe cmim te pare
   
 16. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  po pra ka dale me 11 prill
   
  Sweety el likes this.

Shpërndajeni këtë faqe