Pune Poloni - Kerkohet usta buke, byreku ose pizza

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga Novita Bakery, 24 Jul 2018.

 1. Novita Bakery

  Novita Bakery Primus registratum

  Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, pizza si dhe embelsira te ndryshme).

  Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur, 1-3 punetore me experience ne prodhimin e nje ose me shume te ketyre produkteve:
  - Buke dhe panine te ndryshme
  - Byrek
  - Pizza
  - Embelsira

  Nqs, nuk ka experince ne Buke or Pizza, te jete i interesuar per trajnim ne prodhimin e ketyre produkteve.

  Gjuha polonishte NUK eshte e nevojshme, pasi do te keni kolege shqiptare qe flasin polonisht.

  - Pagesa e negociushme, baze experiences
  - Akomodimi edhe i perfshire falas shume afer dyqanit
  - Gjithashtu ne do mbulojme biletat e fluturimit per ne Varshave nqs je i suksesshem.
  - Gjithashtu ofrohet ndihmese me letrat e punes per ne Poloni.

  Detyrat

  - Mund te prodhoje nga fillimi burek te kualitet te larte
  - Kontrollon cilesine e produktit para se te reklamohet ne vitrine
  - Mban paster ambjentin dhe pajisjet e punes sipas procedurave perkatese
  - Mbikeqyr aktivitetet e perditshme te furres dhe dyqanit
  - Asiston dhe mban nivelet e duhura te inventarit
  - Duhet te alternoje me koleget, turnin e trete (e diskutueshme)
  - Te jete i/e shkathet, dhe te adaptohet shpejt gjate periudhave me shume kerkese
  - Te pershtatet lehte me punen ne grup


  Kualifikimet/Kerkesat

  - Te kete minimum 1 vit eksperience pune me produkte brumi
  - Te jete i disponueshem per te emigruar ne Varshave, Poloni, per afat te gjate.
  - Te mundet to punoje turn i trete
  - Respekt absolut ne praktikat e duhura per trajtimin e ushqimeve dhe ato higjeno-sanitare
  - Te kete disipline to larte
  - Te jete i disponueshem te punoje me kohe te plote.
  - Mosha e preferuar 25-45 vjec (moshat e tjera do te konsiderohen ne baze te eksperiences)


  Nese jeni te interesuar ne kete pozicion ju lutem dergoni nje email ne: er1283@gmx.com ose ne 0048 732 100 556 duke perfshire:

  - Experiencen tuaj
  - Kur mund te filloni pune?
  - Numrin e telefonit ku mund t'ju kontaktojme
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mos hum kohe me kot, se kane ardhne ne jermani(POLSKA).Pa siguracion shendetesor...qiraja 600 euro ne muaj per nje dhome dhe hale.
   

Shpërndajeni këtë faqe