Porno?????

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Genta, 10 Dec 2003.

 1. Genta

  Genta Primus registratum

  Porno?????

  Mandi faqja jote me pelqen shume dhe e kam vendosur si "homepage". Keto kohet e fundit kam vene re qe kur hapet faqja (me cik vonese) del dhe nje faqe tjeter. Ne fillim kjo faqe tregonte reklama. te them te drejten me bezdiste, por mendova se ndoshta ju paguante per faqen. Ka raste qe te kjo faqe dalin foto me pornografi. Pra, here del reklame dhe here pronografi.
  A mund ta shikosh kete gje? Te lutem ta heqesh kete faqe ose te kete vetem reklame dhe jo porno. Me vjen frike te hap faqen, tani e kam hequr dhe kam vene albforumin si homepage, por do doja te vija prape shqiperia.com.
  Te pershendes
  :wave:

  p.s jam motra e eden (fabiani ose fabi i vogel) /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

 3. Guest

  Re: Porno?????

  :eek:
  nice /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:
   
 4. Genta

  Genta Primus registratum

  Re: Porno?????

  booooooooooooooooo dmth e ka fajin kompjuteri im??? Me cmendi ky kompjuter :cry:
   
 5. dirty vegas

  dirty vegas Primus registratum

  Re: Porno?????

  ..tashi, kshu m'duket mu si problem kompjuteri ...po kushed kta te shqiperia.com t'kan inot e t'kan piketu ty me t'qit kshu reklamash. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Guest

  Re: Porno?????

  Nuk ka asgje te ngjashme dhe nuk do te kete tek Shqiperia.com
  Duke bredhur ne internet shpeshhere ka programe qe instalohen dhe sahere qe hapen faqe te ndryshme te linkojne ne nje faqe tjeter.
  Ose merr nje spyware ose shko tek COntrol Panel, Add Remove Programs dhe aty gjej ndonje program te vogel qe nuk e ke instaluar vete dhe fshije.
   
 7. Guest

  Re: Porno?????

  su vjen turp su vjen :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Porno?????

  Nuk ka dhe nuk do kete mesazhe te tilla nga SHqiperia.com.
  Ju lutem nese vini re nje problem te tille merrni nje spyware.
   

Shpërndajeni këtë faqe