Porte e hapur per nje diskutim rigoroz shkencor!

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Turing, 19 May 2005.

 1. Turing

  Turing Primus registratum

  Porte e hapur per nje diskutim rigoroz shkencor!

  Ajo qe i ka munguar faqeve shqipetare ne internet eshte nje forum i perkushtuar zhvillimit te shkences boterore dhe nje diskutim mbi impaktin ne jeten tone te perditshme brenda dhe jashte shqiperise.

  Me ne fund VOICI !

  http://www.alb-shkenca.org

  Ftoj te gjithe ata qe jane te interesuar te marrin pjese ne kete shkembim informacionesh ti hedhin nje sy ketij forumi te ri.
   

Shpërndajeni këtë faqe