Powell ne Shqiperi.

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga renea, 30 Apr 2003.

 1. renea

  renea Primus registratum

 2. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: Powell ne Shqiperi.

  Dje degjova nje interviste te Powell ku thoshte se do ndihmojme ato shtete te vogla qe na kane mbeshtetur ne luften kunder Sadamit <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 3. renea

  renea Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  cuditershit eshte hera e pare qe Shqiperia renditet ne ndonje front fitimtar me balle lart dh krenarisht pas asaj "renditjes" mezi, pas WWII
   
 4. Altaf

  Altaf Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  gjenerali Powell na është dekoruar me medaljen e Skënderbeut nga president Moisiu. Do ketë edhe një të varë në uniformën e tij. Çfarë bëri ai vallë për Shqipërinë që ta meritoj kët medalje?
   
 5. une_une

  une_une Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  Ska asigjo. Jetojme ne Europe apo jo? Hame buken e kaurrit dhe bejme duhane e turkut?
   
 6. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  mos harroni dhe nje gje tjeter se per cfare erdhi
  per te marre dhe 3 firma te tjera per mos hedhjen ne gjygjin e hages ushtaret amerikan qe kan ber krime lufte ne irak (<span style="font-weight: bold">vrasjet me ose pa dashje te femijeve burra dhe gra +pleq</span>) qe per mendimin tim kjo eshte kryesorja e ardhjes se tije ne europe / shqiperi pastaj te tjerat...
   
 7. mostro

  mostro Putraku

  Re: Powell ne Shqiperi.

  ai tha se po te qe nevoja do te jepte dhe vet jeten per ceshtjen shqipetare.....
  amon dhe ju mooooo!!!po pse ere i ziu njeri ne shqiperi duhet me e bo patjeter nji gjo me e mor ate medalje..shenje miqesi,bashkepunimi,koalicioni a quje si te dush....... &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 8. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  Medaljen e Skenderbeut s'ka njel turist qe ka punu 1 muj ne Shqiperi pa e marre edhe spo ja japin Powellit,qe ka thone une Shqipeerine e du fort...
  Ju s'dini se ca flisni,po s'dha medalje presidenti jone,atehere per ca e merr rrogen???Do e justifikoje edhe i venin si president
   
 9. Altaf

  Altaf Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  nejse kshu si jemi bër presidenti jonë me mëndjen e tij të ndritur do filloj ti japi medalje edhe maceve të rrugës
   
 10. Altaf

  Altaf Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  ne mbrojmë krimet e amerikanëve në botë de ata hedhin në gjyq t'hagës luftëtarët e UÇK-së. çtë thuash më
   
 11. Klinton

  Klinton Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  no coment
   
 12. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  e kam thone une qe je i qut boll ti &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 13. mostro

  mostro Putraku

  Re: Powell ne Shqiperi.

  kadal kadal se ka me tu rrit hunda si ajo e pinokut &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
   
 14. TeSHARRI

  TeSHARRI Primus registratum

  Re: Powell ne Shqiperi.

  Nje fjale popullore thot ; miku i mire njihet ne dite veshtira.

  Juve te gjithve ju kujtohen ditet me te veshtira te kosovareve.

  Ku ishin shtetet tjera per tu dale zot kosovareve.

  Pershndetje vallezerore
   

Shpërndajeni këtë faqe