Problem me ngarkimin e fotove e nderrimin e fotos ne profil

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Dreamer, 9 Sep 2014.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E kam shkruar kete ankese edhe tek tema perkatese ka ca dite por nuk eshte rregulluar asgje
  E hapa kte teme mbase bie ne sy me lehte ;)
  Nuk ngarkoj dot foto dhe nuk nderroj dot foton e profilit
  Po patet mundesi shifeni cik ;)
  Rrespekte !
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  O Gjumasha :D
   
 3. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

  As mua nuk me ndryshohet photua :?
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shikoni kte temen se nuk u zgjidh problemi :D
  Ku jane moderatoret :p
   
 5. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Edhe une solidarizohem me parafolesit! :D
   
 6. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Tani sa e vura re. Do e rregullojme si problem!
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Eh shyqyr ! Se ngelem duke bertit per ket problem e spo na degjonte kush
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ka dikush te me shpjegoje ju lutem cfare errori del ne castinq e tenton te ngarkohet nje avatar i ri?
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po, Thote qe fotoja behet upload por nuk ngarkohet dmth
  Se mabj mend mire te them te drejten nqs jep nje error ne code ama qe thote uploaded dhe nuk ndryshin asgje
  Ta provoj edhe nqs ka ndonje ndryshim ta postoj ketu
   
  Al-Punk likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Asnje error me code
  Tjeshte qe fotoja u ngarkua me sukses por asgje nuk nderron :D
   
  Al-Punk likes this.
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ok te flm!
   
  Dreamer likes this.
 12. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Stillmandi. Edhe un dua te ndryshoj foton .. se me kte foton u bera toksik dipendent fare rregullojeni pak... flm kalofshi mir
   
 13. Universal

  Universal AnonymouS

  Kerkesa juaj po shqyrtohet,s'ka nevoje me per komente!
   
 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Deuid nga halli i beme komentet jo nga qejfi ne fakt ;)
   
  scadarsko and Mystique like this.
 15. GregoOOrY

  GregoOOrY Forumium praecox

  e pra as un spo e ndryshoj dot kam 1 jave :p
  mendoja se ishte faji tim ...
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kur do zgjidhet? Per vit te ri?
   
  Dreamer likes this.
 17. Universal

  Universal AnonymouS

  El@ disa mendoj se ky problem eshte zgjidhur,verfikoje edhe nje here.
   
 18. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Mua nuk me esht zgjidhur ky problem
   
 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Problemi nuk eshte zgjidhur sapo e provova edhe nuk ben !
   
 20. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Pak durim
   

Shpërndajeni këtë faqe