Problem me ngarkimin e fotove e nderrimin e fotos ne profil

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Dreamer, 9 Sep 2014.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 2. Step

  Step Enjoy Life :)

  U rregullua apo jo se kemi ngel faceless :p
   
  Dreamer and tropojanja like this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Durim o popull durim :)
  Se do e rregullojme po he ;) beni gati naj foto sexi ta keni gati sa te rregullohet kush e ngarkon me pare :D
   
  tropojanja likes this.
 4. Step

  Step Enjoy Life :)

  Do ve mbretereshen e hollandes cke ti :p
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ka tatoo ajo? ,se ndrshe se pranojme :D
   
  tropojanja likes this.
 6. Step

  Step Enjoy Life :)

  Ja ti bej tel ta pyes :p
   
  Dreamer likes this.
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  ahhaahahahahhaah
   
  Dreamer likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Dhe un do vendos foto time po me del foto i komshis....
   
  Dreamer likes this.
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ty te dalka te pakten nje gje, ne na ngeli fotua si stampe
   
  scadarsko likes this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Vertet jam mundu me ndryshu profile po nuk funksionon....
   
 11. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  A mund ta provoni njehere tani ju lutem?
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ja e provoj une
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sben ... Fotoja u ngarkua thote ...
   
 14. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Une nuk kam asnje gabim ne ngarkim fotosh. A po e kalon Radio-Button tek opsioni i pare lart ne castin qe ngarkon nje foto?
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kte se kupotova :)
   
 16. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Upload completed succesfully kte thot
   
 17. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Alo alo forumi ahaha nuk ngarkohen fotot........kujt duhet ti them ????
   
 18. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Shoh që scadarsko ia arriti të ngarkojë. Cfare imazhi keni ju qe nuk mundeni dhe sa e madhe është se foto?
   
 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Problemin nuk e kane te gjithe , edhe scadarsko me duket se ska pas probleme me ngarkimin e fotove ( ne mos gaboj )
   
  Al-Punk likes this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jpg files provova une edhe sben provova file nga 20kb deri 2mb
  Problem me serverin thote
   
  Mistrec likes this.

Shpërndajeni këtë faqe