Problem me ngarkimin e fotove e nderrimin e fotos ne profil

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Dreamer, 9 Sep 2014.

  1. Dreamer

    Dreamer Under the Dome

    Tani sapo bere nje prove tjeter, e shlyej foton e profilit e edhe ok nuk ka asgje
    shkoj te ngarkoj nje tjeter e me del jo ajo qe ngarkoj por aja e vjetra dmth kjo qe kam tani :)
    Se di mbase ju ndihmon pak te gjeni difektin teknik :)
     
  2. Mistrec

    Mistrec Forumium maestatis

    Edhe mua te njejten gje me ben ... si kjo e unik
     
  3. Mistrec

    Mistrec Forumium maestatis

    Si po qahemi dhe ne sikur skemi buk per te ngren hahahhahah sa e fort. Kot pa lidhje.....
     
    Dreamer likes this.
  4. Dreamer

    Dreamer Under the Dome

    Si u bo ky muhabet ? Mori molla me sherbet :D
    Ngelem ne Constelacionin e Orionit e po udhetojme me shpejtesine e drites :D
     
  5. Mystique

    Mystique Larg Anëtar i Shtabit

    Keta duhen pushuar nga puna qe smeren me hallet tona :D
     
    Dreamer and scadarsko like this.
  6. scadarsko

    scadarsko Locus omnem

    Fu
    n

    Funksionon tani une vendosa ket flamur ...
     
  7. Mystique

    Mystique Larg Anëtar i Shtabit

    Ti ke pas probleme me ngarkimin e fotove ?
     
    scadarsko likes this.
  8. scadarsko

    scadarsko Locus omnem

    Po
     
  9. Mystique

    Mystique Larg Anëtar i Shtabit

    Ua cfare inati , po mua pse sme eshte rregulluar ? :furious:
     
    scadarsko likes this.
  10. scadarsko

    scadarsko Locus omnem

    Sepse mire je n foto te kan blloku ato vete.....
     
  11. Mystique

    Mystique Larg Anëtar i Shtabit

    Kush e ka bllokuar ?
     
  12. scadarsko

    scadarsko Locus omnem

    Hahahaha nuk m kuptove humour NBA qe je mire n foto tende
     
  13. Mystique

    Mystique Larg Anëtar i Shtabit

    Po une dua ta heqqqqqq :(
     
    scadarsko likes this.
  14. scadarsko

    scadarsko Locus omnem

    Mère te="El@, post: 1002799, member: 13259"]Po une dua ta heqqqqqq :([/quote]
    Mere flamurin tim.......
     
  15. Agjenti_007

    Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  16. Agjenti_007

    Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  17. Agjenti_007

    Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  18. Agjenti_007

    Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

    Joannn Eshte Shume E Thjesht Po Te Mundohesh Pak Te Besh Copy Image Ja Si Del Ti [​IMG]
     
    Albo4Ever, MeKaNiKu and Dreamer like this.
  19. Agjenti_007

    Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

    GregoOOrY Jo Bre Lalke Se Eshte Shume E Thjesht Po Ti Je Bre Korce Dhe Sja Thua Fare . Po Beje Copy Image Dhe Hidhe Ne Forum :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
    [​IMG]
     
    Albo4Ever, MeKaNiKu and Dreamer like this.
  20. scadarsko

    scadarsko Locus omnem

     

Shpërndajeni këtë faqe