Problem me ngarkimin e fotove e nderrimin e fotos ne profil

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Dreamer, 9 Sep 2014.

 1. Mistrec

  Mistrec Forumium maestatis

  Hahahhahahahhahahahhaa
   
  Dreamer and Agjenti_007 like this.
 2. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Ngarkimi i fotove ne tema nuk punon osé te pakten mua SME behen upload fotot nga cellulari.
   
  scadarsko likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne fakt edhe mua te ngarkoj foto me jep problem.
  Me pc edhe me cel
   
  IL__SANTO likes this.
 4. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  IL__SANTO Hidhe Foton Diku Dhe Beje Copy Image Dhe Hidhe Ne Forume Paste .
   
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Ty Maloke Vogel Ta Kam Shpjeguar Njeher Une :hidhu::hidhu: Lexo Me Larte Dhe Vepro ;)
   
 6. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Ate menyre e dij por derisa eshte edhe opcioni i ngarkimit direkt thashe ta theksoja si problem.
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ere loli :D
  Sa here duhet te ngarkoj foto une aman qe ta postoj ketu?
  Ketu ka problem nuk e ngarkoj dot
  Ta marrn nga tinypic e di ate :;)
   
  Last edited: 29 Dec 2014
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  IL__SANTO Faleminderit Shume Po Eshte Shfaqur Me Larte Si Problem Dhe Administratoret Do Bejen Te Pa Munduren Te Regullojen ;)
   

Shpërndajeni këtë faqe