Problemet e gocave- No guys alouded

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga miyuki, 11 Jun 2003.

 1. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Problemet e gocave- No guys alouded

  Meqe te gjithe kane hapur nje teme, thashe ta provoj dhe une,
  ishalla me ecen :wink:

  kjo teme eshte shume gjenerale,
  eshte nje teme mbi çdo gje, ka te beje me:
  kritika per femren shqiptare,menyra se si ajo eshte e trajtuar, te drejtat qe i jepen ose i mohoen,
  kritika mbi meshkujt ne pergjithesi ose mbi dike ne veçanti, qofte ai nga AF ose jo,

  Ne fund te fundit, edhe gjerat me banale, psh
  dolet per shopping, ç'fare blete, etj etj

  te gjitha mendimet tuaja, te gjitha eksperiencat tuaja, te gjitha keshillat tuaja do te gjejne vemendjen time dhe ate te gjithe pjesemarresve ne kete teme (qe shpresoj te jene te shumte)

  Nese disa çuna deshirojne te japin seriozisht mendimin e tyre per disa gjera, jane te mirpritur
   
 2. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Problemet e gocave- No guys alouded

  ja pra per ta nisur me kembe te mbare, po shkruaj vete e para
  tema qe do te doja te nisja eshte
  'çfare mendoni ju mbi fanatizmin e shqiptareve'
  eshte ai i egzagjeruar apo jo?
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Problemet e gocave- No guys alouded

  pse se hape andeja na diskutimet shoqerore me ti??!!
  ka me shume publik andeja ma mer mendja /pf/images/graemlins/smile.gif
  nejse ishalla sta mbyllin temen,se meqenese na e ke hapur tek chit chati eshte prone e jona /pf/images/graemlins/laugh.gif

  per mua meshkujt shqiptare jan shume fanatike ose me sakte kane qene se me kalimin e kohes sikur jane zbutur ca :shrug:
  kushedi jane influencuar nganjecike nga perjashta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Problemet e gocave- No guys alouded

  Miuyki me fal por duhet ta mbyll temen sepse ehste hapur dhe me pare dhe eshte tek Diskutimet shoqerore akoma me duket. sorry
   

Shpërndajeni këtë faqe