*profesioni qe ju pelqen *

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga peson, 1 Dec 2004.

 1. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Police :p vdes tbehem police
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do te me pelqente per ca kohe te isha inxhinier-arkitekt ndertimi.
   
 3. h3o

  h3o Papirus rex

  Mua roje pularie. :D
  Ose me e keqja magazinier qokollatash. :)
   
  Balahk likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  mos,se me te qu ty ke qokollatat,eshte sikur me qu dhelpren me ruajt pulat :(:p
   
 5. h3o

  h3o Papirus rex

  Qeloz. :)
  Une e shumta dy tre do haja pernate. Sdo e qoja ne falimentim. :D
   
  Ameliè and Balahk like this.
 6. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Pasticiere :dashuri:
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te shisja peshk
   
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Gjinokolog :(
   
 9. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Profesion shume fisnik dhe mashkullor. Ndoshta behesh..

  Me pelqen kjo per te cilen po studioj:)
   
 10. h3o

  h3o Papirus rex

  Do zoti e nuk pendohesh me vone. :p
   
 11. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  E kam kaluar ate faze. Nese do isha penduar do kishte ndodhur tashme:)
  Ty cfare profesioni te pelqen dmth pervec roje pularie qe e morem vesh dhe qeshem.
   
 12. h3o

  h3o Papirus rex

  Nje qe mos te me kalonte jeten duke grire sallat. :p
   
  Last edited: 22 Dec 2015
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  drejtor, me terheq vecanerisht. Pasha!
   
 14. h3o

  h3o Papirus rex

  Me ngadale....tani per tani teknik ndertimi ne Borizan nja 15 vjet. :p
   
 15. Universal

  Universal AnonymouS

  Si djale fshati qe jam prekupohem qe jam nje mobilier (marangoz) i mire ne zanatin tim.
   
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  @h3o ,dua me u bere bariu deleve te tua.besoj se do i ruaj mire,e shumta nje dele mangut cdo nate do te bie:)
   
 17. h3o

  h3o Papirus rex

  Patjeter. Veq kam kope ujqish.
  Bujrun nqs del gjalle pas nje nate. :D
   
 18. Balahk

  Balahk Locus omnem

  ncuq,nuk i kam frike.nje shkop te fort ne dore,edhe ja thyej dhembet ngordhsave:) por po me vjen qudi,qe i paske delet shendosh e mire?:p
   
 19. h3o

  h3o Papirus rex

  Pse mo? Qa e quditshme ketu?
  Jam bari i mire, nuk ne humbasin delet kollaj. I kam te gjitha te pajisura me aifona. :D
   
  Balahk likes this.
 20. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Profesioni qe kam dmth ajo per cka u diplomova ,packa se ajo qe bej nuk eshte i njejti lem.
  Por ndihem e arrir per ate cka zoteroj
   
  h3o likes this.

Shpërndajeni këtë faqe