Provo nese tel jot origjinal!

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Daja, 12 Apr 2018.

 1. Daja

  Daja Primus registratum

  Xoxo philips, shpiksi i CTRL rikthehet serish me dicka shum interesante pas 10 viteve ne rrjetet sociale!

  Philips sjell ne forumin ton nje test shum interesant!

  Programi tashme eshte instaluar ne forumin tone dhe eshte fare i lehte per te testuar ju vet telefonin tuaj!

  Shkruaj ne koment fjalen "XOXO" me shkronja te medha, nese fjala xoxo del me te kuqe, telefoni juaj eshte fallco.!
   
 2. Missy

  Missy Forumium praecox

  XOXO
   
  Artin likes this.
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  XOXO
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe