Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Goca^Babit, 8 Jan 2003.

 1. Goca^Babit

  Goca^Babit Primus registratum

  Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  C'na ka gjet me te tille burra..Oh sa i urrej..Po ecja rruges dje edhe me thote 1 burre "u te marrsha te ligat,qe qenke si rrush" kur e shof une ishte komshiu im, burre i martuar, 30 vjec..pika ty i thash, me nuse ne shpi, dhe rri si langaraq rrugve , edhe ika..
  Por dua te di pse burrat e martuar vene pas gocave te reja?
   
 2. roland

  roland Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  o gaco^babit se mos i ke nxjerre gje kallashin e uruare se dukeshe nga te shkruarit sikur sapo kishe kryer ndonje veper penale /pf/images/graemlins/laugh.gif
  e po tha dhe ai ta provoje nje here si jovan bregu se mbase s'kishte bere dhe ai i shkreti ndonjehere ndonje gje te till.
  stay cool
   
 3. XimiTr

  XimiTr Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  30 vjec !! Nuk paska qene naj burre shume i madh !
  Pastaj edhe burrat e martuar Bukes, Buke i thone ! apo jo ??
   
 4. cokus

  cokus Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Goca e dashur e babit degjo zemra dhe thuaja dhe shoqeve:
  -Burrave te martuar u ka then doktori mos han vetem kripra po te han dhe gjera te embla ndonjeher!
   
 5. mostro

  mostro Putraku

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Vallai ju gocat e babit jeni njiiiiiii!!!!eheee!!
  I nxirrni apo si nxirrni ato komet mes pazarit,mini kerthiza jashte e cer me te thone une tya!!!!jo vetem ai qe qeka 30 vjec por edhe una qe vitin tjeter mbush 45 kisha me te tu hudh e me te honger te gjalle!!vishu dhe ngjishu dhe mjaft me duke ja hedhur fajin te tjereve!!!!
  poshte provokimet!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Burrat e martum nuk bojn ashu gjojnash po leje se ca thot goca e babit...Masnej edhe sikur te bejne ju mi goca mos u shqetsoni kaq shume se martesa nuk eshte smunje njitse
   
 7. Dajaku

  Dajaku Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Ktu po kerxen ne dreqi prej belaje e jo mo burri huj 30 vjec, ne kokerr te ...............
  E keni pa gjo Kordelen sot mre?

  Kur dhe Nano matufi gjeti Xhoin cere don ma kjo goca lalas qe e kkrun vet se mor vesh ala? Kush ma licit icik ket mre?


  Macoku luan vec me minje te gjalle. :tipsy: :tipsy: :tipsy:
   
 8. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  "u te marrsha te ligat,qe qenke si rrush"

  Po ky qeka alamet komplimenti mi goce si e paske sha ti burrin e huj per kaq gjo...Ti do e kesh sha qe si nuk gjeti nai kompliment me te bukur :confused: :confused:

  Kur kalon ti ktu ke cepi i pallatit mi goce un fus ka i trinitrine poshte gjuhes se nuk e perballoj dot tronditjen hormonale qe me jep bukuria jote.
   
 9. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Shume po me intereson te di si i thone ne anglisht te marrsha te ligat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. qershia

  qershia Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  hahahaaaaaaaaaaaaa
  lale trinitrina osht per tronditjet e siperme jo ato te poshtmet...
   
 11. Goca^Babit

  Goca^Babit Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  ueeeee e tmerrshme, assasinua me ka marre inat, dhe me kundershton ne cdo tem (pse i fut hundet ne shpine e hasmit lol) shaka rrusho..vazhdo ti bjerri defit se e ke ne terezi..
  Pastaj pse do genjej????? me vdekshin te gjithe kshu me tha..as i pakesova fjalet as i egzagjirova..
  Thoni c'te doni, ka burra te martuar, me vjen keq ta them, po trapa sa te duash. Kur ke nuse ul koken kur shef komshien, edhe me brek te dal une, jo me mini lol. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Goca...,pse merzitesh ti,mbase e ka pa tkeq!?,ndoshta esht aq zemer mir,sa don te marre t`ligat e komshies mbi vete!?
  masanej,gru i thon,e ke ke shpia,ska t`liga fare...
  apo se ke marr inati per tligat(??),por per rrushin? /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif :mad:
   
 13. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Goca e tet eti, nje fjale e urte thote "Uria vjen duke ngrene " /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pastaj, gocat e reja peshkohen me lehte sepse mendojne se jane seksi, bukuroshe ne max, e japin veten shpejt edhe burrat e martuar kane nje lloj eksperience per te menazhuar e epr te bere çte duan me te tilla biba /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. Sara

  Sara Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  uuuuuu!Po uk ju del nje ne shtepi ketyre,kerkojne edhe extra???
  Sa per pergjigjen me lart,apapa car respekti per femrat!!!!!!
  Sa interesante eshte se sa here hapen kesi lloj temash,djemte gjithmone mendojne se vajzat jane gabim.
   
 15. Archi

  Archi Forumium praecox

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  --------------------------------------------------------------------------------

  Per mendimin tim pyetja per nje milion eshte:
  "Pse gocat e reja zilepsen pas burrave te martuar?"
  dhe
  "Cfare dreqin duan gocat e bukura me halabaket barkaluq dhe flokepalare?"

  :confused: :rolleyes: :confused: :rolleyes: :confused: :rolleyes: :confused: :rolleyes:
   
 16. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Ada*
  ,epo nje vajze me llogjike te shendoshe nuk do te jepet pas burrave te martuar, eshte njesoj si une qe jam 21 vjeç te shkoj e te dashurohem me gra 30 vjeç e siper. E di qe me bie rrufeja edhe ate gje nuk e bej, pse do thuash ti.Sepse mosha do moshen , ju genjeheni nga fjalet edhe nga serioziteti i tyre, por gjithmone perfundoni ju ato qe lendohen ne fund se nuk ma ha mendja qe nje burre i martuar te lere gruan , ndoshta me femije per nje adoleshente.
  Shikoje pergjigjen edhe ne firmen tende edhe hapi syte. Gjendja nuk eshte aq e pashprese sa e beni ju, mjafton te dini te seleksiononi ashtu siç duhet edhe atje ku duhet.
  E vertete eshte qe dashuria eshte sakrifice, por sakrifice nuk do te thote flijim. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. FALKO

  FALKO Forumium maestatis

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  2 here /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Goca^Babit

  Goca^Babit Primus registratum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  hehe sa te lezetcem qe jeni..

  Hey babi im s'do ja hedhte kurre syte gocave qe kalojne ne rruge..(se tradheton mamin ai) burre tipik Shqiptar /pf/images/graemlins/wink.gif (eshteeee babi ime ai )

  hey falko mire gocat e reja se me verte mendojne qe jane seksi, po burrave te martuar c'ju duhet si jemi ne????..edhe sa qef i kam amon, kur kane grune afer, bejne sikur te thush ti jane te ndershem ne max..as ti hedhin syte, dhe kur te takojne ulin syte poshte lol .Njerez me dy fytyra.
   
 19. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  Hey babi im s'do ja hedhte kurre syte gocave qe kalojne ne rruge..(se tradheton mamin ai) burre tipik Shqiptar (eshteeee babi ime ai )

  Hahahahhahahahahah . Smak se me bere per te qeshur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Guest

  Re: Pse burrat e martuar zilepsen pas gocave te reja?

  ai cna e peshtiroset me keto tema /pf/images/graemlins/laugh.gif

  te them e drejten une mendoj se ata burra qe zilepsen mas gocave te reja jane manjake qe sjane te zote te bejne dot gjera per se mbari ne jete dhe i kane inat vajzat apo ato femra qe jane te zonjat e vetes dhe jane te forta ta perballojne jeten i kam shuem peshtire njerez te tille me bejne per te vjelle sepse jane perversa dhe budallenj ...

  goca e babit sikur ta shifje ti tet ate me kete sy ta them uan me njeqind firma se do te te peshtirosej edhe pse esh babai yt .... :smash:
   

Shpërndajeni këtë faqe