pse duhet te besojme te Zoti

Diskutime tek 'Teologjia' filluar nga alban bala, 30 Jun 2005.

 1. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Mos i harro shenjat e pikezimit dhe drejtshkrimin e pergjithshem.
  Btw blonde me sy te erret?? You speak english water water :D
  E sa i perket temes, bota eshte e mrekullueshme sepse ka shije dhe mendime te ndryshme.
  Good Night( Naten e mire ).
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Perse UNE nuk besoj tek VRROMAT.
  20430089_1293147057480540_7566282149345813063_n.jpg 20525243_1294358640692715_1045019868641172206_n.jpg 20604690_1294358620692717_5868981139924929479_n.jpg 18447053_1222586694536577_7108526285165542677_n.jpg 20430089_1293147057480540_7566282149345813063_n.jpg 20604690_1294358620692717_5868981139924929479_n.jpg 20604690_1294358620692717_5868981139924929479_n.jpg 20430089_1293147057480540_7566282149345813063_n.jpg
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pra....krijuesi i universit per MUA eshte me .....SHKERDHATA.
   
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Nese Zoti ekziston, do i duhet te me lutet shume fort qe ta fal."
  -- Shkrim gjetur i gdhendur ne nje mur ne nje nga kampet naziste te perqendrimit gjate Luftes se Dyte Boterore
   
  Alivia likes this.
 5. bobo

  bobo marksist-enverist

  @Blondi, pikeze'ze moj, qe drejt'flet aq bukur me goje, jo vetem skiperisten por edhe inglisten-, je nje arsye me teper per ekzistencen e zotit: tka pajis dhe ty me tgjitha organet sikurse Gjin-on dhe sotira-qin
   
  Last edited: 20 Mar 2018
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Lakuriq ne sy te botes
  Te nxjerr fjala e Enver Hoxhes.
  (vargje nga ...nuk me vjen ndermend autori mbase Dritero Agolli (ndjese paste)


  ELEONORE
   
 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Mund te na jape shkencetari nje pergjigje ne lidhje me kete pohim?

  Eleonore
   

Shpërndajeni këtë faqe