Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga luani, 11 Nov 2002.

 1. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Vallai un srrej student jom po kur me pysin car bo them qe jom fireman se dhe fireman jom. Kshu qe un nuk them te verteten qe jam edhe student dhe vetem per kete jom rrenacak. Pa per te qen student jam dhe uni po deshe /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Si nuk e mbyll njeri ket teme idiote :smash: :mad:
   
 3. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Down-market up-market like it or not it has succeeded.
   
 4. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ke te drejte tamam per ne qeka..... :thumbsup: :thumbsup: :rockband:
   
 5. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Coppo qenke kthy ere /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Sepse populli thot sa do rosh do mesosh!

  Kush meson shkencat e natyres, kush ato shoqerororet dhe kush shkencat e refugjatllekut.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Meqe ra llafi edhe une student jam po ne Gjermani! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. albscutar

  albscutar Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  NARDI LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

  :goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:
   
 8. shkodranja si shpirt

  shkodranja si shpirt Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  hej un studjoj ne woodhouse college r u happy now c ya ppl l8r
   
 9. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Me 15 jam ne Londer /pf/images/graemlins/wink.gif ...ti ka ke hum :wub:
   
 10. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Kaq boring asht ai veni sa nele n'ternet /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Un s'kam hum, me harrun rruges /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  :kiss:
   
 11. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Hahahhahaha tani u kujtova: po 15 asht sot, apo e kishe per te mujit tjeter :confused:
   
 12. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  pse cfare eshte tuj te ba kjo teme ty mor idjot doopo denieve
   
 13. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  coopo de nieve*
   
 14. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Shkodra me lodra jo kaq me nerva..... :smash: :smash: ...koj teme ta shpif se s`ka kuptim, bie ere cmire xhelozi dhe gjithe maskaralliqet qe na nderojne si komb......... :thumbsup: :thumbsup:
   
 15. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  O dreq po atje ka 6 ore ndryshim...mu amu deshen 3-4 dite te me rregullohej gjumi se cohesha ne 4 te mengjesit dhe shihja tv derisa zgjoheshin te tjeret...... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif ...ne korrik do vij ne Tirane....keshtu qe do piqemi.. :thumbsup:
   
 16. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  /pf/images/graemlins/smile.gif

  Pse s'thu qe do bakem tatuazhin una /pf/images/graemlins/wink.gif :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ec e dreq ce do tatuazhin ti....do ia besh fiksim burrit masanej /pf/images/graemlins/wink.gif :wub:
   
 18. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Jo, jo se nderrojme burrin, e s'kam ca e baj tatoo-n masnej, duhet gjet nji me te njejtin emen /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  p.s. E kam venos! E du, e du, e du!
  :cry:
   
 19. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  E mire po do me mallkosh mas ca viteve, e do te ngeli fiksim /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 20. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Do e baj me i ven ku mos e shof dot vet, ta shofi vec "ai" /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub:
   

Shpërndajeni këtë faqe