Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga luani, 11 Nov 2002.

 1. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ene une......... :wub: :wub: ...thu t`kem kaq fat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ket storin e ariut s'ma ke defty ti mu,apo e ke msu n'ato vene t'ftofta /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa...jo jo eshte shqipo /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif , ta them kur te vij :kiss:
   
 4. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Fillo e mbaj shenime, se me gjithe keto gjana qe paske per te me than kur te vish, rrezik harro te me takosh fare /pf/images/graemlins/wink.gif :shrug:
   
 5. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Jo mos e vraj menjen ka ajo ane....s`kena perdor axhende naj here....masanej per ty e grisim faqen e pare /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 6. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  [​IMG]
  Vetem faqen e pare?!
   
 7. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  duke fillu desha me thone..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ...po ti ste le me ra n`toke :rockband:
   
 8. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Eh si e dridhni ju meshkujt, sy per sy ta dridhni!
   
 9. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Coppo m'gja se ta mori menien nai studente aty verdall, kshu qe io alzo i tacchi e me ne vado!
  Do flasim! :kiss:
   
 10. rudiuk

  rudiuk Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ej Uni eshte mbyll deri neser se jane Pashket....dje isha ne netcaffe se s`na rrihat najhere...... :kiss: :kiss: :kiss:
   
 11. Lod

  Lod Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Pershendetje,

  Por varet se per çfarë studentash je duke folur. Jan studenta qe studjojn dhe punojn.

  Shumica qe shkrujn email ne kete program jan studenta sepse ne qoft se ata nuk ishin nuk do te kishin kompjutra. Apo jo!

  Por mendohu kur flet
   
 12. Shkodrano

  Shkodrano Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Hej o Ronald me gjet nje kompjutes per me shkru nja dy fjale s'eshte problem hiq, thjesht skon ne bibliotek /pf/images/graemlins/wink.gif .Edhe sa i perket asaj qe tan thojn qe jena studenta per mendimin tim eshte thjesht (bull shit) ose ka dal MODA me than qe jena studenta :devil: .Gjith te mirat.
   
 13. migena

  migena Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Mos ndoshta e thone sepse eshte e vertete.
   
 14. kristalda

  kristalda Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Mire e ke ti vlla ashtu kemi ardhur gjithe si emigrant,por ama kur themi se jemi studente nuke themi per tu hapur,e themi se ashtu eshte. :mad:
   
 15. oktapodi

  oktapodi Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  nje pershendetje per studentet.,ne londer,dhe uk.
   
 16. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  ec aty studentet shkodrane studioni sa te doni dhe si te doni mos tua nijne hic lol
   
 17. stellina

  stellina Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Shkodrani_Uk...pse me ke rrejt naqe e me ke than qe je student,e shehhh?? hmmmm,edhe un qe te kam besu ty..mire mire se kam me te ba me e pagu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. luani

  luani Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  /pf/images/graemlins/smile.gif :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
   
 19. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  jo moj naqe kush te ka rrejte:)))))))))))
   
 20. zimi

  zimi Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  ah si ja nxirrni horrlliqet njoni tjetrit ju shkodronet
  po un si tja bej q
   

Shpërndajeni këtë faqe