Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga luani, 11 Nov 2002.

 1. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  ku jeni studentat e anglise hajde ihere mblidhuni ,se gati filloje shkolla dhe tju tregojme keture se dhe ne angli studjohet :pPPPPP
   
 2. luani

  luani Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  :thumbsup: SHKODRANI_UK se di ca i ka gjete por snje spo duket jane me pushime sjane kthye akoma /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. hellz_angel

  hellz_angel Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  avash se per tu kthy jemi kthy por po na marrin mend mesimet qysh javen e pare. :book: ah sikur t'isha akoma ne shqiperi, nje muaj vetem qejf kam bere. :goofy:
   
 4. gerald21

  gerald21 Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  jemi student
  sepse nuk mund te larkohemi nga ndimat
  punojme ne te zeze dhe studiojme ne te bardhe.
  tunk
   
 5. London_GirL

  London_GirL Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  thon sepse ata qe perdorin komp gati gjith studenta jan, dmth studjojne
  nuk besoj se ka gjo te keqe dhe un studente jom
   
 6. eduart

  eduart Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  london girl gezohem qe je studente dhe ti dhe une student jam por ka disa qe mburren me kete gje dhe thojne jena studente prandaj ai qe ka hapur kete tem e hapi per te pare sa shume student e marrin guximin dhe hyjne tek kjo teme dhe te flassim per jeten e tyre te studentit perhsendes te gjithe studentat kudo qe ndodhen bye
   
 7. the_white_panther

  the_white_panther Forumium praecox

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ej cka ketu per tu cuditur, jane studenta njerezit, keni inat ju? Thoni edhe ju se jeni studenta. Pse te gjithe Dj Pjatash jemi ne, edhe me larje makinash do meremi ne, ka dal nje stil i ri, "JAm Student!" or taj,. Edhe mundesisht me me fol me edukate.
   
 8. adventure

  adventure Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Pershendetje te gjithe atyre qe jane me te vertete studente!
  Ata qe nuk jane studente dhe thone qe jane te tille kot e kane ,e megjithese ketu nuk te sheh njeri nga ato 2 fjale qe shkruajne kuptohen se jane shume larg nga te qenurit student.

  bye
  take care
   
 9. London_GirL

  London_GirL Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  shkodrani un personalisht nuk kam ndoj mburrje qe jom studente
  ma mer mendja se as tjeret
  ai qe mburret le te mburet se skemi gjo me ble ca shesin tjeret.
   
 10. the_white_panther

  the_white_panther Forumium praecox

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Ke fol fjal me mend ket rradhe ti London Girl, edhe nuk e lun topi, hera e pare si pa me pelqen :tipsy: . tesh ma ke mush menen, je studente.
   
 11. bona

  bona Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  ca ka se je studente. thjesht po mundohesh te nxjerresh i cope buke. ja mbaron studimet dhe gjen i pune qe do punosh si skllav per te tjeret dhe pastaj kupoton qe nje "m" si ne angli, si ne albania si kudo.
  po le punen so money dhe je ne rruge homeless.
   
 12. London_GirL

  London_GirL Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  o me ti ku ishe mo, per te ngrene i cop buke me frymen tone po bojme
  masanej me studju nuk eshte naj gjo e madhe nga halli e kemi se me qene nga qefi rrime
  un per vete do perferoja me nejt,por njeriu duhet te levizi dhe te mendojme sot se ku do na sjell e nesermja.
   
 13. savage

  savage Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  londineze, eshte e vertete qe ty nuk te pranuan ne ciepu? /pf/images/graemlins/laugh.gif epo mire bere qe erdhe ne angli se ka essex shkolla plot.
  ndersa per te qene ne teme...une student komplet biles nga ata qe jane si i thone, full taim...
   
 14. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  po ketu ka nje koncept te gabuar ndoshta si fillim, ata qe perdorin internetin jane ne pjesen me te madhe studente.

  dhe ata qe kane mundesine te udhetojne (shkojne ne shqiperi apo diku tjeter) jane ata qe kane dokumenta, dhe ne pergjithesi vetem studented kane viza te rregullta qe mudn te udhetojne, keshtu qe mund te kete ndodhur qe personat qe ke kontaktuar te kene qene studente.


  p.s. sevage eshte studente /pf/images/graemlins/laugh.gif , kete e kam te sigrut, biles nga ata qe cohen ne oren 5.20 te mengjesit per te ikur ne shkolle.
   
 15. London_GirL

  London_GirL Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  e te pata thon per pak se ku me kan refuzu,shpetove
  lali mos me ngatero me veten
  jom studente tash 5 vjet kam qe vete ne shkoll ketu
  dhe do vete do edhe ca vite te tjera nese nuk e ke bezdi ti.

  dhe un jam zone e newham jo e essex
  got me now , mo na fol dallavere pa kuptim :smash:
   
 16. bona

  bona Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  rremujaxhie

  yeh yeh ku e di ti se ku do te coje e nesermja. me sa po shof une ketej rreth e rrotull meje ca po bejne tre fishin tim pa as nje gram shkolle. ndonjehere mendoj qe ca rrine ne shkolle forever me ju shmang as vete se di se cfare.
   
 17. savage

  savage Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  me fal londineze se paska ndodhur nje moskeqkuptim... Newham, patjetjer, duhet ta kisha kuptuar. Me vjen mire qe e paske kaq per zemer shkollen moj xhan. This is gud.
  Nderkohe triny, what happpened to you gal?
   
 18. London_GirL

  London_GirL Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  lal rri sot bo qef mos puno as gjo,ateher nuk e di se ku do te sjell e nesermja
  por mendove e di se ku do te sjell.


  me vjen keq per trurin tend,qe e paske fysht kalli gruri pa gjo mrena
   
 19. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  Pa ofendime ju lutem , se ju editova te gjitheve , studenta e jo studenta ....

  Oj keto... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. oktapodi

  oktapodi Primus registratum

  Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

  ka ndonje student/e

  ne bedfordshire?
   

Shpërndajeni këtë faqe