Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga luani, 11 Nov 2002.

 1. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  sikur se din ti qe ne shqiptaret vdesim per thashetheme
   
  scadarsko likes this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  sikur te di atehee del s emos dhe uen jam i tjhille apo ti, aspak perkundrazi kemi nevoj per dialog s epo thahemi per shqip!
   
  Narkomane likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk qenkam ne dijeni per dicka te tille ... Me qarte 20vjet Ktej , s'me ka rastisur dicka e tille .
   
  scadarsko likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  As mua sme ka rastis te them te drejten kjo gje ....
   

Shpërndajeni këtë faqe