pse martohen njerezit

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Sahit Rexhepi Keca, 29 Sep 2013.

 1. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  pse martohen njerezit
   
 2. dr love

  dr love Locus omnem

  Une them kot...me iu bo qefin mamit e babit:p
   
  Hektor12 and Trea like this.
 3. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Kot per sport. :p
   
  dr love likes this.
 4. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  jo nuk mendoj ashtu.me jaba qefin mamit-babit.ata veq jane martu e kan kry qefshin ata.por secili martohet per qef te vetin
   
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  ku je mi ?
   
 6. dr love

  dr love Locus omnem

  Me me nigju mu mos u martoni,,,qefi bohet edhe pa letra me firme
   
  Trea likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Me bo dasem edhe me u shajt ja bofsha nenen sa te mire e nxorri dasmen. Tjeter se jane prish mendsh dhe kur u vijne sua ha kerkush me as me vaj as me uthull...
   

Shpërndajeni këtë faqe