Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga betim, 11 Dec 2003.

 1. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  Tallet ajo sonia me ne por paska te drejt iliri qe sonia te acaron.
   
 2. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  paska te drejt iliri qe ti te acaroke.:mad:
   
 3. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Seriozisht e ke ti???apo po ben shaka.Po me fal ore sepse nuk te kuptova direkt u nxeh ky :(
   
 4. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Po pzzz qe nuk tallem e kam serizoisht nuk te kuptova oreee.Ne profilin tim ka vetem nje status qe thote dy cilesi te njeriut dhe te 3 jane te shkruara nga une.Tjeter gje sdi une ;)
   
 5. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  hahahahaha.Nuk e kam seriozsiht.Nje provokim ishte sa per te pare reagimin tend.Po jo se nuk acarohem kot si iliri une.
   
  Sonia007 likes this.
 6. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Paska njerez me mend forumi :D
   
  Romantik likes this.
 7. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Njeriu nuk eshte ashtu si paraqitet sepse tregon zgjuarsine e tij duke mos u shfaqur ne te vertete.Ne fakt kjo tregon qe eshte nje fantazem.Po,nje fantazem e vertete.Ndersa per njerzit me 2 fytyra jane ata njerez qe fitojne me shume ne jeten e tyre.Nga njera ai sillet mire me disa dhe nga ana tjeter sillet keq me te tjeret.
  Kujdes nga njerzit me 2 fytyra se jane te afte edhe te te shkaterrojne por edhe te vrasin.E vetmja menyre per ta kuptuar nje njeri,qe eshte me 2 ftyra jane komplimentet e tij me ke i ben dhe me cilin ben dhe cilen ben.
  Mos harroni se zakonisht agjentet e dyfishte jane me shume njerez me 2 fytyra.
  Dyshoni te cdo kush sepse po nuk dyshuat do i prishni pune vetes.
   
  mirdita and Romantik like this.
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Hej ti un Iliron e kam mik,mos flit diqka per te sepse vaj halli per ty
   
  Drogba likes this.
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Tek profili im thua ti!!
   
  Drogba likes this.
 10. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ahhh kerko kerko se do e gjesh per Romantikun
   
  Drogba likes this.
 11. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Sigurisht qe do ta kerkoj ;) Dhe me ne fund e gjeta :)
   
  Drogba likes this.
 12. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ku moj tek profili yt a? ta shikoj dhe un
   
  Drogba likes this.
 13. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Po pra ajo biseda e kendshme qe ke bere me Ilirin ne profilin tim,qe une nuk e kisha pare,Para nje 2 ditesh e pashe ;)
   
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ahh tani e pe,por un po te them se e kam thjesht mik por ju nuk me besoni mua
   
  Drogba likes this.
 15. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  mos u merr me keta se nuk ke leverdi sidomos me ate sonian.
  le te flasin dhe le te plasin aman.
   
  Romantik and mirdita like this.
 16. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Is the other way around i think!
   
  Drogba likes this.
 17. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  po.
   
  Romantik likes this.
 18. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Edhe une e dija qe ti e dije!
   
 19. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  cfare dija?
   
 20. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  The is the other way around!
   

Shpërndajeni këtë faqe