Pse njeriu nuk eshte ashtu siç paraqitet?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga betim, 11 Dec 2003.

 1. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  ufffff.
   
  Sonia007 likes this.
 2. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Qe tani u lodhe o mafia??
   
  joetisti_ likes this.
 3. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Pse thua mafia?
   
 4. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Nga fotoja e profilit! Shume e veshtire ne fakt!
   
 5. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  te pyeta se ti i acaron shume njerzit ne fakt.
  je shume shume acaruese.
   
 6. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Ja ku edhe durimi jot shume zgjati!
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Por mua si kompliment m'u duk. "Mafie" dikujt i thone kur eshte i zoti t'ia dale mbane ne shoqeri e kudo.
   
  Sonia007 likes this.
 8. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Epo sa ta kapi ai mua me kan dale thinjat :p Po leje edhe kur ben kompliment ben keshtu :D
   
  joetisti_ likes this.
 9. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Je me 2 fytyra vertet.
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E tani qe e kuptoi ai do te kerkoje falje ;)
   
 11. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Kush une? E di ma kane thene shume veta para teje dhe me lejo te them qe jam KRENARE .Kam ecur shume ne jete fale kesaj une e di?
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flet para kohe ti. Analizoje me pare situaten edhe pastaj fol. Une nuk po mbroj apo nuk po shaj askend. Por kjo shprehja eshte e njohur. "Bravo, mafje je!!" Nuk e ke degjuar. Une po permbahem dhe s'po ta kthej me te njejten monedhe por dije se nuk jam ashtu.
   
  Sonia007 likes this.
 13. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Papapapapa.Mezi te duroj.Jam disi i durueshem.
   
  joetisti_ likes this.
 14. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  TIIIIIIIII.Mos u mrz e kam kete efekt tek njerzit,por kur DUA! E ke parasysh ate historine me Kupidin dhe Pisiken!Jo sma ha mendja gjithsesi... Ty te vjen inat sepse pergjigjen e kam ne maje te gjuhes dhe kurre nuk ma le me fjale ne goje,kjo po te nevrikos dhe mua m plq :)
   
  Drogba likes this.
 15. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Ah edhe dicka mafia eshte kompiment.Njeri shumee i zgjuar po kur ta marresh vesh ti...
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Bravo. Durimi jep fryte te paimagjinueshme.
   
  Sonia007 likes this.
 17. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  je vertet e zgjuar dhe nuk te kam lene asnjehere pa fjale.
  Nejse fjalen mafie e mora si thirrje.
   
  mirdita, joetisti_ and Sonia007 like this.
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  Njeriu paraqitet ashtu sic do te donte ta shihnin te tjeret...dhe jo ashtu sic do vete
   
  joetisti_ and Hektor12 like this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ka qe jane sic shprehen po ka dhe kameleone .. jeta me cte perplas ben mire se njef lloj lloj
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sepse deshiron te vleresohet maksimalisht. Jo shume rralle me te mire jemi kur tregohemi vetvetja.
   

Shpërndajeni këtë faqe